על שלמות, ביטחון עצמי והוויה או איך להיות חמוד ולזיין - יגאל שטארק - סודות השיווק בפעולה

על שלמות, ביטחון עצמי והוויה או איך להיות חמוד ולזיין

יש נטייה לחשוב שהגברים שתמיד מוצאים אותם עם בחורה לידם (זה יכול להיות כל פעם מישהי חדשה או מישהי קבועה), אלו הגברים שקורנים בביטחון עצמי, קשוחים, שהכל טוב בחיים שלהם.
מקובל גם לחשוב, שהגברים החמודים, שמתייחסים יפה לכולם, אדיבים, נדיבים, מתחשבים, אלו הגברים שקשה להם למצוא מישהי ולרוב נמצא גבר כזה ללא בת זוג.

למרות הסטיגמות שיש בהן הרבה מן האמת, ישנו סוג מסויים של גברים חמודים וטובי לב שבניגוד לכל הסטיגמות, תמיד נפגוש אותם עם בת זוג קבוע או חדשה.

במילים גסות יותר, יש את החמודים שלא מזיינים ויש את החמודים שמזיינים.

(אזהרה! בהמשך יש הרבה גסויות ושוביניזם)

החמודים שלא מזיינים, חושבים שהם לא מזיינים בגלל שהם חמודים וטובים מדי. הם גם היו מאוד רוצים לדעת, איך זה שיש גברים שהם חמודים ובניגוד לכל הגיון, הם מזיינים בכמויות.

ההבדל בין החמודים שמזיינים לאלו שלא הוא פשוט

אלו שמזיינים, שלמים עם הנחמדות שלהם. הם כאלה, הם יודעים את זה וזה מתאים להם. זאת ההוויה שלהם והם לא מתנחמדים לאחרים כדי למצוא חן בעינייהם. פשוט זו צורת החיים שלהם.

אלו שלא מזיינים, אלו הבחורים הנחמדים שלא שלמים עם הנחמדות שלהם. למעשה הם נחמדים, רק כדי למצוא חן בעייני אנשים אחרים. הם משתמשים בזה ככלי, כאמצעי ולא כהוויה שלהם. הם לא שלמים עם ההוויה והמצב הנוכחי שלהם. הם רוצים להיות שונים, באותו הזמן הם מפחדים לעשות את הצעדים הדרושים ולהשתנות למשהו שיהיו שלמים איתו, ובאותו הזמן הם מאמינים שאם הם יהיו נחמדים אז יאהבו אותם (למרות שהם לא שלמים עם המצב הזה עכשיו).
אלו אנשים מלאים בסתירות פנימיות. אפשר לראות בפורום של מאפי בזמן האחרון, הרבה מאוד פוסטים של אנשים שלא מרוצים מעצמם ומלאים באותן הסטירות הפנימיות.

ברגע שאדם שלם עם עצמו, כמו שהוא, הוא מקבל את אותו הביטחון שכל כך מושך נשים ושבחורות כל כך אוהבות. אפילו לא צריך לנסות ליצור אותו בכוח. פשוט צריך להגיד לעצמך "זה מי שאני וזה בסדר גמור להיות כזה. מי שלא אוהב את זה, שיקפוץ לי." לא צריך להוכיח כלום לאף אחד ולשכנע אותם שזה בסדר להיות אתה, כמו שאתה.
ברגע שמישהו מנסה להוכיח לאחרים, שטוב ליהיות מי שהוא עכשיו, זה רק סימן שהוא בעצמו לא בטוח בזה. זה גם אומר שהביטחון העצמי שלו והדימוי העצמי שלו, נבנים באמצעות הדרך בה הסביבה מסתכלת עליו. בגלל זה הוא מנסה להטמיע בסביבה את הדרך, בה הוא רוצה שהסביבה תסתכל עליו.

בד"כ כשמישהו אחר אומר לך שאתה צריך להשתנות, הוא עושה את זה, כי הוא בעצמו לא מרוצה עם מה שהוא. הוא מקרין את הצרכים האישיים שלו, עליך. הוא מנסה לקבל ממך אישור ולאשש את התפיסה שלו, שצריך להיות שונה כדי להצליח. לא משנה באיזה תחום בחיים.

אדם חכם יגיד לך שאתה לא צריך להשתנות, אלא אתה צריך לקבל את עצמך, כמו שאתה. קודם כל.

תגובות

תגובות

4 comments

 1. משתמש אנונימי (לא מזוהה) Israel

  אהבתי.
  אתה יגאל מהפורום?

 2. יגאל שטארק Israel

  אני יגאל מהבית. על איזה פורום אתה מדבר?

 3. האם הבעיה שאתה מתאר כאן קשורה לחוסר קונגרואנטיות? או שזה כבר משהו אחר?.

  2. אז איך אני לומד לקבל את עצמי כפי שאני אם אני לא מרוצה\שלם עם עצמי?

  3. ואם אני רואה שמישהו זקוק לשינוי דחוף, מדוע זה מורה על בעיה אצלי אם אני אומר לו שהוא זקוק לשינוי?

  תמשיך לכתוב.

  קובי

 4. אוקיי, אז אני מקבל את עצמי. (בטוח במי שאני)

  אבל בחורות לא נמשכות אלי. לדוגמא שאני יושב לבד בבר, בנות לא פונות אלי, לא מתחילות איתי, ואילו עם אחרים הן כן.
  למה? יש סיבה?

  אז אני מקבל את עצמי, אבל בחורות לא מקבלות אותי.

  אשמח לקבל תשובה גם למייל.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

קראו את הפוסט הקודם:
הקורס הבסיסי בשיווק אימון אישי, הסתיים

לפני כמה זמן סיימתי להעביר לקבוצת מאמנים אישיים קורס ביסודות השיווק של אימון אישי. הקצב היה מהיר, הדרישות היו גבוהות,...

סגור

Powered by moviekillers.com