תפיסות מוטעות על הצלחה עם נשים

במקור את הטקסט הזה כתבתי עבור הניוזלטר של "המרכז לאמנות הפיתוי", אך החלטתי לפרסם אותו גם כאן, בגלל חשיבותו לגברים רבים, הנופלים למלכודת של תפיסות לא נכונות בנוגע לנשים.

ישנן כמה סטיגמות בסיסיות בהקשר של הצלחה עם נשים, שנטמעות בנו הגברים מגיל צעיר על ידי הסביבה שלנו. אלו הן פרדיגמות אשר הופכות להרסניות עבור גברים רבים, כאשר הם רוצים למצוא בת זוג. הן פועלות כמעצור מנטאלי ומעצבות תפיסה מסויימת, שבמקום להביא להצלחה עם נשים, מביאה לכשלונות ותסכולים. זאת אומרת שהיינו יכולים להיות הרבה יותר מוצלחים עם בחורות, אילו רק היינו חושבים אחרת ולא היינו נשלטים על ידי סטיגמות אלה.

בוא נראה את הסטיגמות שרובחות בחברה שלנו והטעויות הנפוצות שאנחנו עושים בעקבותן. על מנת להצליח עלינו להבין אותן ולהיפטר מהן, על ידי כך שנחליף אותן בתפיסות שמשקפות את המציאות בצורה טובה יותר עבורנו וגורמות לנו להתנהג בצורה הרבה יותר אפקטיבית.

1. כדי להצליח עם נשים, צריך להיראות יפה. אם אני לא נראה יפה, אין לי שום סיכוי.
אם אף פעם לא ראית מישהי יפהפיה עם גבר מכוער שהיית שואל את עצמך "מה לעזאזל היא עושה איתו? היא לא רואה עם מי היא יוצאת?", אני מציע לך לצאת לסיבוב בעיר ולפתוח את העיניים.
גברים ונשים נדלקים מדברים שונים בבני הזוג. גברים נדלקים מייד מהמראה החיצוני של בחורה, אך אצל הבחורות המראה החיצוני הוא מישני.
מראה חיצוני, זה לא מה שנשים באמת מחפשות ולא מה שגורם להן לבחור בסופו של דבר בגבר כלשהו. אם אתה חושב שאתה לא נראה מספיק טוב ובגלל זה אתה לא מצליח עם נשים, אתה טועה.
מראה חיצוני, זה לא מה שמדליק נשים בגבר וגורם להן להימשך אליו. תכונות האישיות ומה שהוא גורם לנשים להרגיש לידו, זה מה שמדליק אותן. ולא משנה איך הוא נראה.

2. נשים נמשכות לגברים עם כסף וסטטוס. אין לי הרבה כסף, אוטו יפה, דירה ברמת אביב, לכן נשים לא ירצו אותי.
זוהי עוד סטיגמה נפוצה שאינה נכונה לחלוטין. הכסף עצמו לא מושך נשים, אבל אם גבר השיג את הכסף במו ידיו, זה מצביע על תכונות מסויימות אצלו שאיפשרו לו להשיג את הכסף. אל אותן התכונות נשים נמשכות. אתה לא צריך להיות עשיר בשביל למשוך נשים, אבל אתה צריך לפתח את אותן התכונות שכל כך מושכות אותן. זה בדיוק מה שאנחנו עושים בקורסים שלנו, מלמדים לשדר את מה שמושך נשים. לא משנה מה הסטטוס שלך, כמה כסף יש לך ואיפה אתה עובד, אתה יכול למשוך נשים בקלות.

3. צריך לקנות לה מתנות, להראות עד כמה אתה מתייחס אליה יפה ואוהב אותה, לרצות אותה בכל דבר ואז היא תבחר בך.
האמונה הזאת גורמת לגברים לעשות שטויות שבסופו של דבר גורמת לגבר להפוך לידיד הכי טוב של הבחורה. אלו לא הדברים שמדליקים אותה. את הדברים האלה עושים עוד 10 גברים מסביבה. זה לא עושה אותך מיוחד, זה לא מה שהיא מחפשת בגבר. אתה חייב לתת לה רגשות ייחודיים שהיא לא מקבלת משום מקום אחר. אתה צריך ללמוד איך לגרום לה להרגיש בצורה מיוחדת לידך.

4. אם מישהי דחתה אותך, כנראה שאתה לא מספיק טוב וגם נשים אחרות לא ירצו אותך.
גברים נוטים להסתכל על בחורה אחת כעל נציגה של כל הנשים. אם מישהי אחת לא רוצה אותם, הם נכנסים לדיכאון ומתייאשים מעצמם. זו גישה מוטעית!
זכור! אתה לא חייב למצוא חן בעייני כל אישה. בדיוק כמו שלא כל אחת מוצאת חן בעייניך אם היא לא נראית לטעמך או בגלל שהיא לא הטיפוס שתרצה להעביר איתו זמן.

הגישה המוטעת הזאת מפתחת גם פחד מכשלון, שמפריע לגברים ליזום ולהתחיל עם נשים. אם אתה מפחד ולא עושה כלום, אתה לעולם לא תצבור נסיון. המפתח להצלחה הוא נסיון רב ותובנות שבאות בעקבותיו.

5. גברים לא יודעים לזהות מתי הבחורה מעוניינת בהם ומפספסים המון הזדמנויות.
אני יכול להגיד לך בוודאות שעכשיו יש לפחות שתי בחורות שאתה מכיר, שרוצות אותך, ואתה אפילו לא חושד בזה. הרבה פעמים הבחורה רוצה אותך, אבל אתה לא מזהה את זה ואומר לעצמך "נראה לי שהיא לא רוצה אותי, אז אני אפסיק כאן ואנסה את מזלי עם מישהי אחרת". ככה רוב הגברים סוגרים לעצמם הזדמנות שנפתחה.
עליך ללמוד איך לזהות כאשר מישהי מעוניינת בך ואיך להתקדם מהרגע שזיהית זאת, במידה וגם אתה מעוניין בה.

תגובות

תגובות

3 comments

 1. מנסיון. האשה שהיא נמשכת לאותם איפיונים בגבר שמראים בו את הפוטנציאל להצלחה, היא גם מצפה למימוש הפוטנציאל הזה בשלב כלשהוא בחיים.
  אם אתה נשאר רק עם הפוטנציאל ולא המשכת לכיוון ההצלחה יתעוררו הרבה מאוד בעיות.

 2. יגאל שטארק

  האישה נמשכת לזכר שיספק לה את הגנים הטובים ביותר, לצאצאיה. לזה שיאפשר לצאציה מערכת חיסונית בריאה. זה מנגנון ביולוגי שמאפשר את השרדות הגזע.

  לסטטוס החברתי יש משקל זניח ביותר בעניין המשיכה.
  בקרוב, פוסט מפורט על זה.

 3. משתמש אנונימי (לא מזוהה)

  תפסיק לצוטט את מיסטרי

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

קראו את הפוסט הקודם:
משל הנמר – כשמחכים לרגע המתאים

היו היה שני נמרים. האחד הסתובב במעגלים סביב הטרף, פחד להפחיד אותו וחיכה לרגע המתאים. וכך, בסופו של דבר מת...

סגור

Powered by moviekillers.com