שתי טעויות הרסניות בגישה של גבר לנשים

הפעם בקצרה על שני דברים שיכולים להיות הרסניים בגישה של גבר כלפי נשים. רוב הגברים עושים את הטעויות הללו, בלי לדעת שזה הורס להם לחלוטין כל סיכוי עם בחורה. הנה שתי הטעויות:

א. "לרדוף" אחרי הבחורה – לנסות להשיג אותה שוב ושוב באותה הדרך שלא עבדה בפעם הקודמת. כאשר בהתנהגות שלך אתה נותן לבחורה להבין שהיא האחת והיחידה ואתה נואש להשיג אותה, היא מייד תאבד כל עניין כלפיך. היא מבינה שאתה כבר שלה וברגע זה אתה מפסיק להיות אתגר עבורה.
נשים שונאות נואשות ומריחות אותה מרחוק. לרדוף אחרי בחורה ולהראות שאתה זקוק לה עוד לפני שהיא התעניינה בך, זהו הדבר ההרסני ביותר שאתה יכול לעשות.

ב. לבקש ממנה להחליט עבור שניכם – הרבה מאוד גברים חושבים בטעות, שאם האישה תחליט בעצמה על הכל, היא תהיה הכי מרוצה ומאושרת. אז לא, אישה צריכה לידה גבר שיחליט עבורה, שהיא תוכל להיאחז בו ולסמוך על דעתו, גבר שיקבע דברים עבור שניהם ויוריד ממנה כמה שיותר אחריות לקבלת החלטות. אם זה בדייט, אם זה בהיכרות ואם זה ביחסים ארוכים. אם היא לא תאהב משהו בהחלטות שלו, היא תגיד לו, אבל מי שצריך להחליט ולקחת על עצמו אחריות ולהוביל, זה הגבר. כאשר אתה נותן לה להחליט, היא מתחילה להרגיש שהיא הגבר במשפחה ואתה הנקבה. במקרה כזה, מהר מאוד היא תעדיף להחליף גבר זה במישהו שיעשה את התפקיד הגברי קצת טוב יותר.

תגובות

תגובות

5 comments

 1. מצוין ומעניין אני אישית יש לי שאלה דחופה..לפני כמה ימים התחלתי לעבוד במקום מסוים ואיתי עובדות גם בחורות,שם נתקלתי בבחורה מדהימה התחלנו לדבר והכול סבבה,קודם כול היא מתרבות ואני מתרבות ושננו יודעים שמקום העבודה מאד מזהיר לא להתעסק בנושאי אהבה וכו'..כל הזמן מסתכלת עלי מסתכלת בצורה חדה מדברת אלי כאילו אני הכי נאמן אליה והיא יודעת שהיא יפה וכולם רוצים אותה,את האמת לא קשה לי להתמודד אלה קשה לי להיות במצב אי וודאות..מה היא רוצה? אנחנו בקושי מכירים כמה ימים…אני לא מבין מה אני בשבילה ? האם מקום העבודה הוא סיבה טוב ליצירת קשר מוצלח..או בגלל שאנו עובדים ביחד אז זה לא ילך..אני מבולבל..וחסר אונים..ורק רוצה לדעת איפה אני.

 2. יגאל שטארק

  אתה ממוקד לא בדבר הנכון. אתה מנסה להתנות את ההחלטות והפעולות שלך, במה שהיא רוצה. בשביל זה אתה רוצה לברר מהם הרצונות שלה, כי אתה לא רוצה להחליט לבד.
  הדבר הנכון בשבילך לעשות, הוא להחליט מה אתה בעצמך רוצה. האם אתה רוצה אותה או לא? ואז לפעל בהתאם.

 3. יגאל אהבתי את הכתבה שלך נהנתי לקרא אותה…ויש לי שאלה בקשר לגישה לגבי בחורה שאני מכיר במקום העבודה,הבחורה יפה מאוד והרבה בחורים נרתעים ממנה לא רק בגלל היופי אלה בגלל האופי היא אגרסיבית, תוקפנית חזקה מאוד ולא נותנת כל כך להתקרב. ניסיתי ללכת בגישה נחמדה, או גישה לא נחמדה ולא כלכך עזר!..איזה גישה אתה חושב שתעזור?..ומה אתה חושב על הבחורה הזאת ממה שכתבתי?

 4. אין לי מושג במה מתבטאת האגרסיביות והתוקפנות שלה ואיך היא לא נותנת להתקרב. אתה מספר לי לא את מה שקורה, אלא את הפרשנות שלך.
  כנ"ל אתה לא אומר מה אתה עשית, אלא משתמש באיזו קונצפציה "גישה ישירה" שלא אומרת לי כלום, על הסיטואציה, על מה שהתרחש שם, ומה שנאמר שם.

  אני לא יכול לנתח מקרים, אם אין לי מושג מה קורה שם באמת, אלא יש לי רק קונצפציות ופרשנויות שאני יכול לפרש אותן באלפי דרכים שונות.

 5. ליגאל היקר, שאלה חשובה ודחופה,

  בבקשה, אני מאוד זקוק ליעוץ..

  הכרתי אותה באוניברסיטה, ראיתי אותה במסדרון, ואמרתי לה שבת שלום בצרפתית, חייכנו.. מסתבר שהיא גם לומדת צרפתית, דיברנו לדקה והלכתי. למחרת אני רואה אותה שוב, זרקתי לה משהו בצרפתית והלכתי.. חייכנו. למחרת ראיתי אותה שוב במקרה במעונות, דיברנו, אני יודע את שמה מה היא לומדת, מאיפה היא וכו'.. הזמנתי אותה לצאת, היא אמרה שהיא יוצאת עם מישהו.. אמרתי לה צאי עם שנים ותחליטי.. אמרה שהיא לא עושה את זה.. ואמרה אולי שבוע הבא.. לא ראיתי אותה שבוע.. חיכיתי ליד הכיתה שלה לפני ההפסקה אבל היא לא הייתה שם.. יום אחד, אחרי שבוע וחצי ראיתי אותה עם מישהו.. עקבתי אחריה עד למעונות שלנו וזה היה כאילו במקרה.. היא הייתה במצב רוח רע ההוא כנראה התעלק עליה.. דיברנו, הזמנתי אותה לצאת אמרה שהיא יוצאת עם מישהו.. הזמנתי אותה לשישי בצהרים אמרה שהיא פגועה מקשר קודם, לא ויתרתי אמרתי לה בואי נצא כידידים נכיר.. לבסוף הסכימה.. למחרת יוצאים יום שישי, היא מאוד נהנתה וזה בדוק בסוף אפילו קפצה באוויר.. צחקה חייכה, הצחקתי אותה, כימיה טובה, דיברנו בלי הפסקה על הרבה נושאים, וזאת למרות שהיא מעידה על עצמה "אני לא חברותית, אני ביישנית ושקטה.. ("בהזדמנות אחרת אמרה חושבים שאני מוזרה") היה כיף שילמתי עליה כי רציתי שתדע שמבחינתי אני לא ידיד שלה, אני רוצה מעבר.. נפרדנו לשלום לא לפני שהזמנתי אותה להופעה באוניברסיטה.. שלחתי לה הודעה שבת שלום לא חזרה.. התקשרתי ביום ראשון לא ענתה, ביום שני התקשרתי שוב לא ענתה אך חזרה אליי.. דיברנו בטלפון היא צחקה ונהנתה.. יצאנו להופעה.. אני הרגשתי הכי טוב בעולם, היא יפיפיה אמיתית,בלונדינית, מה שאני רוצה בבחורה, אין! רוסיה ממוצא גרמני.. לא יהודיה אבל לא אכפת לי בשיט. הייתי בקשרים לפני (2 קשרים של שנתיים וחצי שלוש כ"א..
  , ואף פעם לא הרגשתי שלם עם מה שיש לי וזו הפעם הראשונה שאני מרגיש שלם! ושמח מאוד! ומוכן ללכת עד הסוף בשבילה. בשבילנו. אפילו דימיינתי אותה בהריון. וזה עשה לי טוב.. טוב היא נהנתה, למרות שבפעם קודמת אמרה שהיא לא אוהבת מוסיקה עברית.. היא חייכה ונהנתה.. אח"כ היא באה אליי שאני אעזור לה בצרפתית.. היא ביקשה שמתי שיש לי זמן שאעזור לה, אמרה זאת בשיחת טלפון.. אז אמרתי לה תבואי.. והיא באה.. אנו יושבים, היא מספרת לי על קשרים קודמים ולא נראה לי שהם באמת היו קשרים רציניים. דיברה על מישהו מהצבא לפני 6 שנים.. שהיא אהבה אותו והוא לא אהב אותה ולא נראה לי שהוא ידע בכלל, הם לא היו בקשר.. חוצמזה, לפני שנה היה לה משהו עם מישהו והוא עזב אותה או משהו.. תראו היא לא ברורה.. היא מסתירה דברים לפי דעתי.. ותיכף תדעו.. אז אני סיפרתי לה גם על קשרים שלי.. על האמריקאית שמחכה לי ומאוהבת בי ורוצה לבוא לארץ.. ואז לימדתי אותה צרפתית.. ואז היא באה ללכת.. ואמרתי לה ש"היפה באמת היא תמיד ביישנית". והיא אמרה "מאיפה אתה יודע שאני ביישנית" אז אמרתי לה "את אמרת" ואז היא אמרה "כנראה לא ראית בנות יפות" ו"כרוסיה אני לא יפה". ליוויתי אותה לבנין שלה. אמרתי לה לפני שנפרדנו. "תני לי חיבוק לפני שאת הולכת" היא אמרה "לא" ו"אנחנו ידידים" אמרתי לה "אז תני לי חיבוק של ידידים" היא אמרה "אולי בהמשך". וזהו אח"כ שלחתי לה הודעה "אני מאוד מתנצל אם גרמתי לך אי נוחות, זאת לא הייתה כוונתי שוב סליחה ולילה טוב". היא לא הגיבה. בבקשה תעזרו לי. מה עושים? איך ממשיכים מכאן? אני לא מוותר. האם אני צריך לשחק את המשחק של הידיד? האם לשלם עליה? מה עושים? האם ההודעה הייתה טעןות? מה יכולתי לעשות יותר טוב? יש לציין שאני בחור מגניב עם ידע רב בהרבה תחומים, אף פעם לא משעמם איתי, אני בחור שנראה טוב,אמנם לא דוגמן אבל נראה טוב. מתלבש טוב, יש לי כריזמה. לא יודע מה לעשות היא אגוז מאוד קשה לפיצוח.. יש לציין שאף פעם לא הייתי ישיר ככה ועם אומץ כזה ועם מישהי שבאמת אבל באמת עושה לי את זה. זאת המישהי הכי יפה שאי פעם היה לי איזשהו קשר.. עוד משהו חשוב. היא לא עיקבית. היא אמרה שיש לה מישהו בפעם הראשונה. ובאוטובוס בדרך לבית קפה בצהרי שישי, היא שואלת אותי "איך למישהו כמוך אין חברה?" אז הסברתי לה על האמריקאית שעזבתי.. ואז הפנתי את אותה שאלה אליה והיא גמגמה.. אבל אח"כ כישבנו בבית קפה וכשהזמנו תפריט היא אמרה שהוא חבר שלה. וזה בולשיט לפי דעתי. כנראה נלחצה מהמעמד. ובחדר שלי היא אמרה שהיא רוצה להיות לבד. חוצמזה, יש לציין שהיום יצאתי עם מישהי אחרת וראיתי מישהי דומה לה בפאב, יכול להיות שזאת הייתה היא אבל אני לא בטוח בכלל! נראתה דומה לה והייתה עם מישהו אבל יכול להיות שאני הוזה..
  אני חושב שהיא מפחדת מקשר, אבל אולי היא לא נמשכת אלי? אולי היא באמת פגועה?, אבל זה תירוץ להגיד כזה דבר לא? מי שפגוע רוצה חוויה מתקנת לא להשאר בחרא לא? אולי הפחדתי אותה? אולי ניסיתי יותר מדי? בבקשה הגיד מה אתה חושב אולי כבר עשיתי את המקסימום כמו שאתה אומר? אבל אני לא יכול לוותר.. אני מאוד מבולבל כי היא מחייכת אליי ובהזדמנות אחת בנסיעה במונית אמרתי לה בהקשר של שיחה שאני מהגברים של פעם.. והיא אמרה שהיא אוהבת גברים כאלה..

  עוד דבר היא אמרה על עצמה "לא היו לי הרבה חוויות בחיים".היא גרה עם מישהי כשותפה בחדר שזה מעפן..

  עוד משהו, על פי מה שהבנתי ממנה היא חוששת שיש עליה סטיגמות. של זולה וכאלה, מתחילים איתה המון והרבה פעמים אולי בגסות.. היא אפילו שאלה אותי, "אם שמעת עלי ממישהו" מה זה אמור להביע? אני חושב שאולי היא באמת הייתה זולה פעם.. והעובדה שהיא לא יהודיה מקשה עליה למצוא חבר.. כי אמרתי לה שלא מפריע לי אם מישהי לא יהודיה בתגובה לכך שאמרה שזה מפריע לה למצוא קשר רציני ואולי זה היה טעות.. והיא אמרה שרוב הגברים לא ככה.. וגם אולי היא די בררנית..

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

קראו את הפוסט הקודם:
תמונות מאירופה – גרמניה – קלן

בדרך לקלן: בתוך העיר:

סגור

Powered by moviekillers.com