על נשים שאוהבות שליטה, גברים סמרטוטים ובריחה מנואשות

הפוסט הנוכחי לא מומלץ לקריאה לפמיניסטיות, כיוון שהוא יכול להצביע על תופעה טבעית ביותר שהפמיניסטיות מתכחשות לה ונלחמות נגדה, אך עדיין זוהי המציאות.
כאשר הגבר לא יודע איזו בחורה הוא רוצה, מהם הטעמים שלו, מה הדרישות שלו ממנה ומה הגבולות שאסור לה לעבור, הוא נופל על הבחורה הראשונה שנראית לו ומנסה למצוא חן ולהתחבב עליה בכל הכח, בלי שהוא בכלל מכיר אותה ובדק האם יש סיכוי שיסתדרו ביחד. כתצאה מכך, היחסים שלהם (אם מתחילים כאלה) הופכים לנוראיים, שניהם סובלים יותר מאשר נהנים ועושים אחד לשני את המוות. יותר נכון, היא עושה לו את המוות.

הבעייה של גברים מסוג כזה, היא שמרוב נואשות הם מוכנים להתפשר על כל מה שיבוא. זה נובע מחוסר הערכה עצמית. הם מוכנים לוותר לעצמם, כי לא מאמינים שיכולים להציב דרישות ולקבל את מה שמגיע להם. הם מוכנים להפוך לסמרטוטים, בתקווה שמישהי תשתמש בהם. הם משדרים נואשות לכל עבר.
בפועל זה מתבטא בנסיון לרצות כל קפריזה של הבחורה, להיות נחמד אליה כל הזמן, רק שלא תכעס, לעשות כל מה שתבקש ולהתנהג כמו הכלבלב שלה.
נשים שונאות נואשות ומריחות אותה מרחוק. אם אתה רוצה להצליח, תציב לעצמך רף.

נשים רוצות גבר שישלוט ויכוון
הגבר שאישה רוצה לעצמה, זהו הגבר שישלוט בה. אני לא מתכוון לשליטה במשמעות הרעה והרודנית של המילה, אלא במי שלוקח על עצמו את האחריות לבחור את המסלול של הקשר ולכוון את הקשר למסלול זה. גם אם זה אומר להורות בצורה גלוייה או סמוייה לאדם השני, איך לנהוג ומה לעשות.
תמיד יש אחד ששולט ביחסים. שוויון לא קיים כאן. אם מישהו מבני הזוג חושב שיש ביניהם שוויון, משמע השני הוא זה שנמצא בעמדת השליטה.

כמעט אף בחורה לא תודה שהיא רוצה גבר שישלוט בה, שלא יתן לה להחליט בעצמה ושהיא תרגיש לידו "אומללה", אבל אף אחת גם לא תצא עם גבר, שאיתו היא תהיה זו שתשלוט ביחסים ביניהם.
אישה בעלת שליטה, הופכת את הגבר שלה לסמרטוט והוא מפסיק לעניין אותה.
גבר בעל שליטה, הופך את האישה שלו למלכה, כך שכל אחד כבודו במקומו מונח.

תגובות

תגובות

6 comments

 1. "גבר בעל שליטה, הופך את האישה שלו למלכה, כך שכל אחד כבודו במקומו מונח."
  אכן יפה אמרת

  • אני נשואה לבחור מדליק(שמדליק גם אותי בטירוף ותמיד!)ובזמן האחרון קורה לי משהו שלא קרה לי בחיים: אני מעדיפה להימנע מסקס, וזה לאחר כחדשיים שהרופאים אסרו עלינו בגלל שמירת הריון. כשסופסוף קיימת האופציה לחזור לשגרה, הלכה לי המשיכה ובעלי מה זה נעלב!
   התחלתי לחשוב שזה אולי קטע של שליטה והנאה מהחיזור שלו אחרי הגוף שלי.
   וזה ממש לא מוצא חן בעיני. בן הזוג שלי מכבד ומעניק. אנ'לא מבינה מה עובר עלי.
   (ההריון לא ראשון ואנחנו נשואים 8 שנים. בחיים לא הזדהיתי עם נשים שאמרו שהתשוקה המינית שלהן יורדת בהריון, אצלי זה היה ההיפך…)
   אשמח לראות תגובה רק בבלוג זה.

 2. אני נשוי כמחצית משנות נישואייך פלוס שתי הריונות שבהן חתולת המין שלי נכנסה לשנת חורף וכל מה שעניין אותה זה שוקולד כרית ושמיכה.

  כולם יודעים שלשמר את התשוקה בנישואים אינה מלאכה פשוטה (אפילו הגורו שלנו לא יודע עד כמה…:-)
  ולפעמים המנעות מסקס לתקופה יוצרת מרחק בריא ומגעגע שגורם אחר כך לאיחוד מחודש, חידוש ורעננות בקשר ביחסים ובסקס, אז קחי את זה בסבבה, תהנו בינתיים מהילד, וכשהוא יפסיק לצרוח, תתחילו אתם… 🙂

  הרבה אהבה לכולם

 3. לא נכון גם גבר ששולט יכול לעשות את האישה סמרטוט צריך שיהיה מוביל את הקשר

 4. יגאל, כתבת דברים נכונים מאוד. נשים רוצות גבר נחוש, החלטי שיודע מה הוא רוצה. כשאשה מגלה שהגבר שלה אינו החלטי ואינו יודע להנהיג את חייהם, וגם כשהיא ידעה זאת מראש, אבל התחתנה בגלל שלא מצאה משהו אחר, היא מתוסכלת זועמת ומרגישה מרומה. אז היא הופכת את הגבר שלה לסמרטוט, רודה בו משפילה אותו סוחטת אותו ומתגרשת ממנו. במידה לא קטנה היא צודקת. כי אם בעבר הרחוק היא יכלה לחסות תחת כנפי גבר גבר, יחד עם עוד נשים, למצות את נשיותה וללדת לו ילדים, ובצד להחזיק יזיז למה שחסר לה בהרמון. (מלכים החזיקו בארמון "סריסים" למשימות האלה). היום היא חייבת למצוא גבר. משימה קשה כשרוב הגברים רחוקים מלהיות כאלה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

קראו את הפוסט הקודם:
זוללי זמן ואנרגיה בעבודה

במהלך עבודה מתוכננת, אנחנו עושים הרבה פעולות קטנות שלא התכוונו לעשות, אך איכשהו נגררנו אליהם ועשינו בתור "גחמה רגעית". למשל...

סגור

Powered by moviekillers.com