סוד ההצלחה של הפיק אפ, אמני הפיתוי, אנשי העסקים וכל הגדולים בישראל ובעולם

היום אני רוצה לכוון אותך למצב ולגישה הנכונה, שיאפשרו לך להשיג הרבה יותר הצלחות עם נשים ולשפר את ההבנה והכישורים שלך לאחר כל פעם שאתה מתקשר עם בחורה. מה שאני הולך לכתוב, תקף לכל תחום בחיים – זוהי גישה שמאפשרת לך להשיג לא רק נשים, אלא גם כסף, אושר, קריירה, בילויים כפי שאתה אוהב ועוד הרבה דברים.

בכל יום אני מקבל המון מיילים שבהם שואלים אותי, האם אפשר לעשות ככה או אחרת? האם אפשר להגיד משפט כזה או אחר? האם נכון להתנהג בצורה מסוימת? וכד'.
אני לא יכול לענות לכל אחד בצורה פרטנית, אבל עכשיו אני אתן לך את התשובה הנכונה לכל השאלות מהסוג הזה:

העז לנסות כל דבר שנראה לך הגיוני!

תמיד עדיף לעשות משהו, מאשר לא לעשות כלום. אני רואה נטייה אצל המון בחורים, להיות מחושבים יתר על המידה וזהירים יתר על המידה. ברגע שהם חושבים לגשת למישהי, להגיד לה משהו או אפילו להתקשר כדי להציע להיפגש, הם תמיד מעלים לעצמם בראש את התסריט הגרוע ביותר. תמיד מתמקדים בכישלון שיכול לצאת מפעולה זו או אחרת, ולא מתמקדים בהצלחה שיוכלו להשיג. בגלל שהם מסתכלים על הכישלון, הם מחליטים שלא לעשות את מה שנראה להם הגיוני, כי יש סיכוי להיכשל. הם לא מבינים דבר אחר – ברגע שוויתרת על פעולה רק בגלל שיש סיכוי שתיכשל, אתה כבר נכשלת.

אם אתה תמיד תעשה את מה שנראה לך הגיוני (גם אם יש סיכוי שזה לא יעבוד), כמות ההצלחות שלך תגדל פי כמה וכמה. אני כבר לא מדבר על הניסיון וההבנה שאתה תצבור מכל התנסות.

נכון שבמקרים מסוימים עדיף לא לעשות כלום מאשר לעשות שטות גמורה, אבל אלו לא המקרים עליהם אני מדבר עכשיו. אני מדבר על אותו הרגע, שבו אתה חושב על דרך מסוימת לקדם עניינים עם בחורה כלשהי (לגשת אליה, לבקש מספר טלפון, להגיד משפט מסוים, להציע לה להיפגש, לנשק אותה וכו'), אבל במקום לעשות זאת, אתה מתחיל להתלבט, לחשוש, לבנות בראש תסריטים להתפתחויות שונות של הסיטואציה ולכתוב לי מיילים שבהם אתה שואל האם נכון יהיה לעשות את מה שחשבת. למעשה אתה עושה הכל, חוץ מהדבר האמיתי והחשוב ביותר – המעשה בפועל.

אתה יכול להיכשל רק בדרך אחת – לא לעשות כלום!
אם ניסית משהו וזה לא הביא אותך לתוצאה הרצויה, אז צברת ניסיון ואתה יכול להסיק מסקנות כיצד להתנהג להבא. על בסיס הניסיון הזה נבנית ההבנה האמיתית וההצלחה העתידית שלך.
אם במקום לבצע מעשה, אתה עסוק בלבטים, חששות והכנת תסריטים בתוך הראש, זהו הכישלון הגדול ביותר שלך. כאשר אתה לא עושה כלום בפועל, ראשית, יש לך אפס סיכויי הצלחה (הרי כדי להצליח צריך לעשות משהו), שנית, עקב חוסר מעשה אתה לא תרכוש ניסיון ולא תלמד שום דבר להבא. לא יהיה לך סיכוי להבין, אם ההתנהגות שכל כך הרבה זמן אכלת עליה סרטים יעילה או לא.

אי עשייה לא רק מונעת ממך להצליח, היא גם מונעת ממך להתקדם. תחשוב רגע, עוד כמה זמן אתה מוכן להישאר באותו המקום שבו אתה נמצא עכשיו? או שאולי כדאי להתחיל לפעול, להסתכן בתוצאות לא הכי טובות בהתחלה, אבל לצבור ניסיון והבנה ששווים יותר מכל דבר אחר ובהמשך יביאו אותך להצלחות הכי גדולות?
אתה חושב שאנשים גדולים לא טועים? הסוד להצלחה של כל הגדולים (ולא רק בתחום אמנות הפיתוי), הוא התעוזה שלהם והאומץ לנסות. כן, הם תמיד יודעים שיש סיכוי שלא יקבלו את התוצאה הרצויה. במובן הזה הם חווים המון כישלונות, אבל מכל כשלון שהוא תוצאה של עשייה, הם לומדים משהו חדש, הם צוברים ניסיון ותובנות, הם משתפרים לקראת הפעם הבאה.

בכל פעם שאינך יודע מה לעשות, בחר את מה שנראה לך הכי הגיוני ועשה אותו.
תמיד תהיה במוד של למידה עצמית ושיפור. נסה את הדברים שאתה משער שיכולים לעבוד. ההבנה הכי טובה שתהיה לך בנושא ההצלחה עם נשים, זוהי הבנה שתיווצר על סמך התנסות ולא על סמך קריאה ואגירת תיאוריות שונות במוח.

תמיד עדיף לעשות משהו וללמוד מזה, מאשר לא לעשות כלום ולהישאר תקוע באותה הנקודה.

תגובות

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

קראו את הפוסט הקודם:
איך להתחיל עם בחורה – המהפך מגבר ביישן לקזנובה כריזמטי

יצרנו סרטון בן 4 דקות שנקרא "המהפך", עם המסר העיקרי שיש לבוגרים של "מאפי" להעביר, לכל מי שרוצה להתחיל להצליח...

סגור

Powered by moviekillers.com