לשאלת ההצלחה הטוטאלית של גבר, עם כל אישה שירצה

באחד הפורומים שאני משתתף בהם, עלה דיון מעניין על "האם כל גבר יכול למשוך כל בחורה? ואיך לנהוג אם התשובה היא 'כן' ואיך לנהוג אם התשובה היא 'לא'."

כתבתי שם תגובה בנושא ואני אעתיק אותה לכאן, עם שינויים קטנים, כי הנושא הזה יכול להיות מעניין וחשוב להרבה אנשים.

לבחורות שונות יש טעמים שונים בגברים, למרות שהמכנה המשותף של הדרישות שלהן מגבר שהן רוצות, הוא מאוד רחב. עדיין יש ניואנסים של טעם מבחינת מראה, התנהגות, צורת תקשורת, ערכים ועוד דברים שבחורה מצפה לראות בגבר שלה. הרבה פעמים הטעמים האלה, אלו דברים שהיא אימצה במהלך החיים שלה ויכולים להשתנות עם הזמן. זה לא משהו מולד (אבל זה כבר לא קשור לדיון הנוכחי).
זה אומר שלא כל הבחורות ירצו אותך, כי אתה עם ההתנהגות שלך, התקשורת שלך, המראה שלך, הערכים שלך וכו', תקלע לטעמים של חלק מהן (אולי אפילו חלק גדול) ותצליח די בקלות לגרום להן להימשך אליך, במיוחד אם אתה מיומן בזה טוב, אבל יהיו כאלה שאתה לא תקלע לטעמים שלהן, אלא תיצור אנטגוניזם או חוסר עניין. ולא משנה כמה משיכה אתה יודע ליצור, האנטגוניזם הזה וחוסר ההתאמה ברמת הטעמים ינטרל את כל מה שאמור להיווצר בנסיונות שלך לגרום לה להימשך אליך.

לכן, כל מה שנותר לך לעשות כאשר אתה רוצה להכיר מישהי, זה לגשת אליה ולעשות את המקסימום שלך, ואם הכל יסתדר בצורה הורמונית לשניכם, אתם תוכלו להיות יחד.
אם יש בך משהו שלא מתאים לטעמים חשובים שלה ונוגד עקרונות עמוקים בבחירת גבר, שום דבר לא יעזור לך. זה כבר לא באחריותך. אבל זה הופך להיות לא באחריותך, רק לאחר שעשית את כל מה שיכולת, כדי להצליח. לפני זה, אין לך אפשרות לדעת שום דבר בוודאות ואין גם טעם לנסות לנחש.

אבל, אם אתה מתאים לטעמים שלה, אבל אתה לא ניגש או ניגש ולא עושה את כל מה שנדרש, לא מפגין את עצמך בצורה נכונה (שותק כמו דג ומשקשק, בלי לתת לה להכיר אותך), זה גם יכול להוביל לזה שהיא לא תרצה אותך. כי למרות שהיא הייתה מוכנה לבחור בגבר שיש לו את המיומנויות, התכונות והערכים שלך, אתה לא עשית את המקסימום (או המינימום הנדרש), כדי להפגין את הדברים האלה. וזה כישלון שכולו באחריותך.

מסקנה: לגשת למי שאתה רוצה אותה ולעשות את המקסימום שלך. אם זה לא הולך, להבין שכנראה שהטוב ביותר שהצלחת להוציא מעצמך ברגע זה, לא מתאים לבחורה הזו.

הערה חשובה: כל גבר יכול לשפר את עצמו, את מיומנויות התקשורת שלו עם נשים, את צורת ההתנהגות שלו, את ההבנה שלו לגבי עולם הנשים ואיך לתקשר איתן ובכך להגדיל את הסיכויים שלו להצליח עם נשים ולהוציא מעצמו את המקסימום בצורה איכותית וטוב יותר.

תגובות

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

קראו את הפוסט הקודם:
"רשימת הספאמרים" – אלו האנשים שרוצים לשלוח לכם ספאם ומודים בזה

בעוד ימים ספורים, הולך להיכנס לתוקף חוק נגד דואר זבל. מסתבר שיש מי שלא מרוצה מכך ומתארגן לביטול חוק זה....

סגור

Powered by moviekillers.com