יצירת משיכה – כך תפתח שיחה מינית עם בחורה

אתה יודע מה צריך כדי שנשים פנויות ירצו אותך בצורה מטורפת? אתה בסך הכל צריך לדעת לגרות אותן, במהלך השיחה שלך איתן.
לפעמים מילה או משפט שאמרת, יכולים לגרות את הבחורה כל כך חזק, שהיא תהיה מוכנה לשכב איתך באותו הרגע ופשוט "לנצל" אותך כדי לספק את היצר המיני שלה, בצורה החייתית ביותר. ואם זה לא רק מילה או משפט אלא נושא שיחה שלם שמגרה אותה, אתה עלול למצוא את עצמך תחת "מתקפה" מינית.

ישנן כמה דרכים שונות לגרות את הבחורה במהלך שיחה – בעזרת מילים נכונות, בעזרת שפת הגוף שלך, בעזרת המגע שלך, בעזרת האנרגיה המינית שאתה מקרין, בעזרת מיקרו תנועות שרק התת מודע שלה קולט ועוד מספר דרכים נוספות. כמובן שאפשר לשלב בין כל הדרכים הללו, מה שייתן השפעה עצומה על יכולת הגירוי שלך.

אחת הדרכים לעורר את היצר המיני של הבחורה, היא להשתמש במילים הנכונות ולהעלות את נושאי השיחה הנכונים, בשלב הנכון של השיחה. אני אסביר לך עכשיו קצת יותר לעומק על שיטה זו ואתן לך כמה רעיונות מאוד טובים, שתוכל ליישם אותם בפעם הבאה שאתה מדבר עם מישהי.

מוכן להתחיל לדבר איתה על סקס פרוע?

לפני שנגיע לשיטה עצמה, אני צריך להסביר לך בקצרה על מנגנון שקיים אצל כל בן אדם.
כאשר בן אדם שומע מילה או ביטוי, זה מיד מעלה אצלו אסוציאציה רגשית ותחושתית, הקשורה למילה או לביטוי זה. למשל צמד המילים "לימון חמוץ", יכול להעלות אצלך תחושה מסוימת בפה. יכול להיות שאפילו הרגשת את זה עכשיו טיפה.

האפקט הזה של אסוציאציה רגשית ותחושתית שמופיעה לאחר מילים מסוימות, יכול להיות מועצם בעזרת כך, שלמילים שאמורות לעורר את התחושה הרצויה, מתווסף תיאור מעשיר. למשל, אם במקום המילים "לימון חמוץ" אני אגיד לך "טעם חמוץ של לימון, שגורם להתכווצויות בפה ולהפרשה חזקה של רוק", התחושה שזה יעורר אצלך, תהיה הרבה יותר חזקה. ואם היית שומע אותי אומר את זה עם רגש ותוך כדי זה גם עושה לך פרצוף שמשדר עד כמה חמוץ לי בפה, זה היה משפיע עליך בצורה עוד יותר עוצמתית והיית מרגיש את זה כאילו אתה בעצמך טעמת את הלימון.

כדי לעורר אצלך את התחושה הזו, כל מה שהייתי צריך לעשות, זה להעלות את הנושא בליווי של תיאור עשיר, עם רגש ומימיקה מתאימים.

בשורה התחתונה, המנגנון פועל בצורה הבאה:
כאשר אנחנו מדברים על משהו, זה מעורר בגוף שלנו תחושות, שקשורות לנושא המדובר.
ככל שהתיאור יותר עשיר והבן אדם שוקע בו עמוק יותר, כך ההרגשה שהתיאור מעורר, חזקה יותר.

בוא נראה אם הבנת את הרעיון. אם עכשיו אני אתחיל לדבר איתך על סקס, על תנוחות שונות של הבחורה, אתאר לך על איך אפשר לגרום לה לגנוח כאשר אתה נוגע לה במקומות שונים, אספר לך איך היא צועקת כשהיא רוכבת עליך בזמן שאתה תופס אותה בחזה ומבקש ממך להיזכר בחוויה המינית הכי פרועה ומהנה שלך… מה זה גורם לך להרגיש? נכון, זה מתחיל לגרות אותך, ברגע שאתה מדמיין את מה שאנחנו מדברים עליו.

כל היופי הוא שזה עובד בדיוק באותה הצורה גם על נשים וגם על גברים. אם אתה תנהל שיחה עמוקה ואינטימית עם בחורה על סקס, על תנוחות, על גירוי, על חוויות מיניות, על פנטזיות ועל אורגזמות, היא יכולה להתגרות בצורה מטורפת. זה כמובן דורש נוחות מאוד גבוהה ביניכם, על מנת שהיא תרגיש בנוח לדבר איתך על נושאים אלו בחופשיות ולא תהיה מובכת או לחוצה יתר על המידה. אם זה טיפה מביך אותה, זה בסדר.

בנוסף לתחושות ששיחה כזו יכולה לעורר, אישה מתייגת גבר בהתאם לרגשות שהוא יוצר אצלה. מי שיוצר אצלה רגשות של גירוי ומחשבות על סקס, אוטומטית מתויג כאובייקט מיני.

המשימה שלך לשבוע הקרוב:
אני הולך לתת לך רשימה של נושאים הקשורים למיניות, אותם עליך לשלב במהלך השיחות שאתה תנהל ולפתח שיחה עמוקה ואינטימית מסביב לנושאים אלו, על מנת לגרות את הבחורה ולהוביל את זה לסקס.

אל תשכח שחשוב מאוד ליצור נוחות לפני שאתה נוגע בנושאים המיניים, על מנת שהבחורה תרגיש מספיק חופשית לפתח איתך שיחה בנושאים אלו והדבר לא ירתיע אותה.

הנה רשימת הנושאים סביבם תוכל לפתח שיחה אינטימית:
1. ההבדל בין ארוטיקה לפורנו.
2. הרבה נשים חושבות שמספיק לשכב על הגב בצורה פסיבית, בזמן שהגבר עושה את העבודה.
3. תנוחות אהובות וההרגשה שכל תנוחה נותנת.
4. צעקות בזמן הסקס עצמו ובמיוחד בזמן האורגזמה.
5. חלומות ארוטיים.
6. פנטזיות מיניות שמומשו, שלא מומשו, אבל יש סיכוי לממש, וכאלה שלעולם לא יהיה אומץ לממש.
7. אילו מחשבות יש בזמן גירוי, כשאין פרטנר זמין לסקס.
8. אוננות לבד ואחד לשני.
9. מה הכי חשוב בסקס?
10. נשים שמדברות מלוכלך בזמן סקס.
11. יכולת לגרות את הבחורה כל כך חזק, שהיא תתחיל לבקש שיזיינו אותה.
12. סקס מחוץ לבית – בטיול, בפארק, על חוף הים, באוהל, בסביבת אנשים אחרים, באוטו, בחדר מדרגות, כשיש סיכון שיראו אתכם וכו'.
13. באילו אביזרי מין היא השתמשה ואיך זה היה.
14. חוויות ופנטזיות על סקס בבית אבל לא במיטה – על הרצפה, על השולחן, על המרפסת, על מכונת כביסה, מתחת לשולחן וכו'.
15. משחקי סקס שהיא שיחקה בהן ולאן זה התגלגל.
16. סקס ללא מחויבות. סקס חד פעמי.
17. סקס עם אדם זר.
18. מקצועות שקשורים לסקס (חשפנות, ליווי, ריקודים ארוטיים וכו').
19. בגדים שמגרים אותה (בגדים שהיא לובשת או הגבר לובש).
20. הרבה זמן בלי סקס. מה הייתה עושה אילו הייתה שנתיים בלי גבר?
21. הרצון של אישה שגבר ייקח אותה בכוח. סקס חזק וכוחני.
22. סאדו-מאזו.
23. סקס ודיסקרטיות – האם היא מספרת לחברות שלה על הסקס שלה, האם יש דברים שהיא תמיד תשמור בסוד. על מה היא כן הייתה מוכנה לספר? האם יש דברים שהייתה רוצה לפרסם בצורה אנונימית באינטרנט?
24. האם היא מעדיפה מישהו חסר ניסיון או מישהו מנוסה שהיה עם הרבה נשים?
25. משחק מקדים – מה הכי מגרה אותה ומכין לסקס? מה היא עושה אם היא כבר רוצה לעבור לאקט עצמו והפרטנר מושך עם המשחק המקדים?

במהלך השיחה עליך לגשש ולמצוא את הנושאים שהיא תהנה לדבר עליהם, על מנת שתוכל לפתח סביבם שיחה אינטימית ומגרה. אתה יכול להתחיל לבנות את השיחה סביב נושא אחד ומשם להתקדם ולהתעמק בפרטים. יש לך כאן מספיק רעיונות ונושאים, כדי שתוכל לעבור מנושא אחד לשני, בהתאם להתפתחות והתגלגלות השיחה.

אל תשכח שלאחר שהבחורה נמשכת אליך זה הזמן לקדם עניינים.
לאחר שתתנסה בלהוביל את השיחות שלך לכיוון מיני ומשם לקדם את זה הלאה, אתה מוזמן לכתוב לי על התוצאות שלך ואת הסיפורים הטובים ביותר, אני אפרסם בניוזלטרים הבאים.

מה שתיארתי כאן, זה רק החלק הראשון מהטכניקה שעוזרת לגרות את הבחורה. החלקים האחרים שלה, מאפשרים לקשר את הרגשות והגירוי שלה אליך. זאת אומרת שבכל פעם שהיא תראה אותך, היא תתחיל לחשוב על סקס איתך, כי אתה שתלת אצלה את המחשבה על זה. אנחנו לומדים איך לעשות את כל הדברים האלה, בקורסים המתקדמים שלנו.

אני בטוח שאתה רוצה ללמוד ליצור נוחות מאוד עמוקה עם כל בחורה שאתה מכיר, על מנת שתוכל לנהל איתה כל סוג של שיחה בחופשיות. גם אם זו שיחה על הפנטזיות הכי כמוסות שלה שהיא לעולם לא סיפרה עליהן לאף אחד. יותר מזה, אני בטוח שאתה רוצה לדעת לגרות את הבחורה בשיטות שונות שכוללות לא רק מילים, אלא גם שפת גוף, התנהגות נכונה ומגע מיוחד, כדי שהיא תתחיל להימשך אליך לאחר שיחה קצרה.
כדי להיות מסוגל לעשות את כל אלו, הצטרף לקורס "אמנות הפיתוי" הקרוב, כדי ללמוד לעשות את זה בצורה מקצועית.

כדי לקרוא את המאמרים הבאים על פיקאפ והצלחה עם נשים, הירשם לקבלת עדכונים בפינה הימינית למעלה.

תגובות

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

קראו את הפוסט הקודם:
על המסילה

יצאנו בסופ"ש לעשות קצת טיול בשמש ובמקרה נתקלנו בפס מסילות רכבת חלוד ומנותק מהמערך, שהיה זרוק לצד המסילות הפעילות. לא...

סגור

Powered by moviekillers.com