הרושם הראשוני שאנו תמיד שוכחים, אבל הן לא

הצלחה עם נשים מורכבת מהרבה מאוד דברים קטנים – אופי הדיבור שלך, הצורה בה אתה ניגש אליה, היכולת שלך לענות בצורה מאתגרת על השאלות שלה, הדרך בה אתה שואל שאלות, היכולת שלך ליצור מסתורין, הדרך בה אתה גורם לה להתרגש בשיחה איתך, הדברים ששפת הגוף שלך משדרת, המיניות שאתה מקרין, הדרך בה אתה מנהל את הדייטים שלך, היכולת שלך להוביל, הקצב בו אתה מקדם עניינים, ההתיחסות שלך לשינויים קטנים במצבי הרוח שלה ועוד עשרות דברים קטנים שלכל אחד מהם אתה חייב לשים לב ולשפר אם יש צורך.

היום אני רוצה לתת לך נקודה אחת למחשבה, שכמעט כולם מזניחים אותה. זוהי נקודה מאוד עקרונית, במיוחד במקומות בהם הבחורה רואה אותך במשך זמן כלשהו עוד לפני שאתה ניגש אליה. בדרך כלל זה יכול להיות במסיבה, בעבודה, בלימודים או בארוע חברתי אחר.
הנקודה הזו, זוהי הצורה בה אתה מתנהג עם אנשים אחרים וכיצד הנשים שבסביבתך, תופסות אותך בעקבות התנהגות זו.

הרבה פעמים אתה מגיע למקום הומה אדם, זה יכול להיות פאב או מסיבה, אתה מסתובב שם, פוגש אנשים, מדבר איתם ולאחר זמן כלשהו אתה מזהה את הבחורות שאתה רוצה לגשת אליהן. בדרך כלל הן זיהו אותך כבר הרבה זמן לפני שאתה זיהית אותן, בחנו את צורת ההתנהגות שלך עם אנשים אחרים וקיבלו רושם ראשוני שבעקבותיו החליטו משהו לגביך.
אם התנהגת בצורה שהן לא אהבו כלפי מישהו אחר (למשל הבעת זלזול במישהו), הן יכולות להחליט שאתה לא מסוג הבחורים שהן רוצות להכיר. עכשיו, כאשר אתה תיגש אליהן, תעשה הכל נכון, תהיה שנון ומצחיק, הן משום מה לא ירצו להמשיך איתך את השיחה. אתה תהיה מופתע מדוע זה קורה, אבל לא יהיה לך שמץ של מושג שזה קורה בגלל משהו שעשית בעבר הלא רחוק, הדרך בה התנהגת לאנשים אחרים, תקשרת עם אנשים אחרים והראת את עצמך עוד לפני שניגשת לבחורות.

מה שאני רוצה להעביר לך כאן, זה שכאשר אתה מגיע למקום בו נמצאות הנשים שאתה תכיר במהלך הערב, הצורה בה אתה "מראה את עצמך בחברה", מתנהג ומתקשר עם אנשים אחרים יכולה לעבוד לטובתך או נגדך. לכן, חשוב מאוד שתדע כיצד להתנהג במקום הומה אדם, כך שלא תהרוס את הסיכויים שלך עם בחורות עוד לפני שניגשת אליהן, אלא להיפך, תעלה את סיכוייך להצליח עם כל הבחורות שישימו לב אליך, עוד לפני שתפתח את הפה להגיד להן משהו.

תגובות

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

קראו את הפוסט הקודם:
דרך טובה להציג את המסר שלך, ללקוחות פוטנציאליים

היום אני אציג המשך קצר לנושא עליו התחלתי לדבר בפעם שעברה, המסר האישי שלך, ואציג פרטים טכניים לגבי הקורס הקרוב....

סגור

Powered by moviekillers.com