איך להתחיל עם נשים ולהכיר בחורות

כשאתה ניגש לבחורה אותה אתה רוצה להכיר, לרוב, השניות הראשונות קובעות לאן ישתלשלו העניינים ונותנות את הטעם לשיחה כולה. לכן אני רוצה להקדיש תשומת לב מיוחדת לתחילת השיחה, על מנת שתוכל להתחיל את התקשורת שלך עם נשים בצורה פשוטה וייעילה.

כלל הגישה המיידית: גש אליה, ברגע שזיהית אותה
ברגע שראית מישהי שאתה רוצה להכיר, עליך לגשת אליה בלי להתמהמה. ככל שאתה מחכה, כך גובר החשש ואתה ממציא לעצמך תירוצים וסיבות, מדוע לא לגשת אליה. אתה תמצא אינסוף תירוצים שיתנו חיזוק לפחדים שלך. ככל שתחכה יותר, כך תתמלא פחד ובסופו של דבר תמצא גם הסבר טוב, מדוע לא כדאי לגשת אליה. ברגע כזהף המוח שלך יכול להיות לאוייב הכי גדול שלך.
הפתרון הוא לגשת מיד לאחר שזיהית את הבחורה שנראית לך מעניינת. ללא מחשבות מיותרות, ללא הכנות מוקדמות. רואה – ניגש.
אתה לא הולך להציע לה נישואין, אתה בסך הכל הולך לדבר איתה קצת ולראות איזה אדם היא.

כלל המשפט הראשון: תגיד את הדבר הראשון שיעלה לך לראש, בצורה ספונטנית
אל תכין משפטים מראש. יהיו לך כמה שניות בדרך אליה ומשהו יקפוץ לך לראש. חשוב שתהיה טבעי וספונטני. המשפט הכי ספונטני, הוא אותו המשפט שלא הכנת מראש. הדבר הגרוע ביותר, זה גבר שמדקלם משפט שהוא שינן לפני זה.

המשפט הראשון נועד רק על מנת למשוך תשומת לב, לפוגג את הסדיסטנס ולהניח אבן יסוד לתקשורת ביניכם. אין לו שום משמעות מעבר לזה. לאן יתפתחו העניינים נקבע בהמשך השיחה ובדרך בה היא מתנהלת.
יש רק דבר אחד שיכול להפריע לך כאן, והוא הזיוף שהבחורה תרגיש ממך אם תנסה לתחמן ולהשתמש במשפט שמישהו אחר המציא. תאמין לי, הן מרגישות את זה כמו שאתה מרגיש עשן סיגריות.
משפטים מוכנים משדרים שאתה לא מסוגל להיות עצמך ומסתתר מאחורי משפטים שהכנת מראש.

אם אין לך מה להגיד, תהיה כנה ותגיד "היי, אני רוצה לדבר איתך ולשאול אותך כמה דברים, אבל אין לי למעשה שום דבר להגיד. תתחילי את ואולי יצוץ לי משהו."
גם אם תגיד לה רק "היי", בגלל שהיא קלטה כמה מהר ניגשת אליה ללא היסוס, הרושם הראשוני שיווצר אצלה שם אותך במקום הרבה יותר טוב מרוב הגברים שהתחילו איתה בהתחנפויות ולאחר היסוסים.

אם אתה מרגיש בלק אוט טוטאלי, פשוט תעמוד ותסתכל לה בעיניים בלי להוציא מילה. שתיקה – זו דרך מצויינת לדרבן את הבחורה להתחיל את השיחה איתך ואתה תמיד תוכל להמשיך משם.

הנה כמה דוגמאות של משפטים מאולתרים מיידית, ללא שום נוסחא, ששמעתי מכמה חבר'ה:

– "היי! רואה את הבחורה שם?"
– "שומעת כזה…"
– "כל הכבוד על הבחירה של המנות!"
– "בוקר טוב!"
– "אני צריך שתעני לי על שאלה."
– "האודם שלך על השפתיים, קצת יצא מהגבולות."
– "איך נקרא סגנון הלבוש הזה?"

כל המשפטים האלה הומצאו בהתאם לסיטואציה בה נאמרו. תסתכל על הסביבה שלך באותו הרגע, ותגיד את הדבר הראשון שיבוא לך לראש בנוגע למשהו שאתה רואה. כדאי שזה יהיה משהו שקשור בבחורה.

נתח את הסיטואציה רק לאחר המעשה
תמיד לימדו אותנו לחשוב ואז לפעול. הפעם תצטרך לשים את הכלל הזה בצד ולתת לנסיון ולתחושות שלך להנחות אותך. אם תנסה בזמן השיחה עם בחורה לנתח את מה שקורה, לא רק שתאבד את חוט השיחה אלא תתחיל להלחץ ולחשוב איפה אתה עושה נכון ואיפה טועה. גבר לחוץ, זה הדבר האחרון שבחורה רוצה להכיר. עדיף שתהיה משוחרר ונינוח, כדי שגם היא תוכל להשתחרר לידך. את הניתוח תעשה בבית על כוס קפה, תפיק מסקנות ולקחים להבא.

תגובות

תגובות

9 comments

  1. משתמש אנונימי (לא מזוהה)

    אתה. צודק

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

קראו את הפוסט הקודם:
כמעט היכרות מושלמת

"היי," הוא אמר בקול עמוק ושקט, כשהוא מביט לתוך עינייה. "היי," אמרה לו בחזרה כשהיא מחייכת. הוא חייך קלות עם...

סגור

Powered by moviekillers.com