איך להתחיל עם בחורה שעובדת או לומדת איתך, בלי להתפדח

הפוסט הזה נכתב במקורו עבור הניוזלטר של המרכז לאמנות הפיתוי. אבל בגלל שהנושא אקטואלי לא רק לחברי הקהילה, אלא לגברים באופן כללי (וגם לנשים, למרות שהטקסט נכתב בלשון זכר), אני אפרסם אותו גם כאן.

אחת השאלות שכל גבר נתקל בה בשלב זה או אחר בחיים, זוהי שאלה שנוגעת במצב מאוד רגיש ודורשת טיפול מיוחד. במילים שלי, אני אנסח את השאלה כך:

איך להתחיל עם בחורות, שאני רואה אותן על בסיס קבוע במקומות כמו לימודים ועבודה?
איך לעשות את זה, בלי להסתכן שהיא תדחה אותי ואני ארגיש שלא בנוח, כאשר אאלץ להמשיך לראות אותה בימים הבאים? הרי אני רואה אותה כל הזמן במקום הלימודים או העבודה, וזה יכול ליצור מצב לא נעים, במיוחד אם זאת מישהי שאני צריך לתקשר איתה באופן קבוע, אחרי שהיא דחתה אותי.

זוהי שאלה שאקטואלית לכל גבר. הרי אנו מעבירים חלק ניכר מהחיים החברתיים שלנו בסביבה כמו העבודה או הלימודים. במקומות אלו באופן קבוע נמצאות גם נשים שלומדות או עובדות לצידנו.
אני בטוח שבשלב כלשהו בחיים (ויכול להיות זה קורה לך ממש עכשיו), רצית מישהי שלומדת או עובדת איתך.
יכול להיות שזו מישהי שלומדת איתך בכיתה, בפקולטה, בשכבה או שאתה סתם רואה אותה מדי פעם מהלכת במסדרונות במקום הלימודים שלך.
זו גם יכולה להיות מישהי שעובדת במשרד שלך, אולי אפילו באותו החדר איתך או בחדר אחר. יכול להיות שזו מישהי שיוצא לך לתקשר איתה במסגרת העבודה, מישהי שעובדת בקומה אחרת או במשרד אחר בבניין. אולי זו מישהי, שאתה נתקל בה קבוע במעלית.

החשש להתחיל עם מישהי כזאת, בד"כ גדול יותר מאשר החשש להתחיל עם מישהי אקראית ברחוב, בפאב או במקום אחר כלשהו. החשש הזה מוצדק לחלוטין ויש לו כמה סיבות:

1. אם תיתקל בסירוב מבחורה שאתה רואה אותה באופן קבוע, אתה תיקלע למצב לא נעים. אתה תיאלץ לראות מישהי שדחתה אותך, יום אחר יום, מה שיזכיר לך את ההרגשה הלא נעימה בכל פעם שתראה אותה.

2. אם זו מישהי שיוצא לך לתקשר איתה באופן קבוע במסגרת העבודה או הלימודים, התקשורת שלכם כבר לא תהיה רגילה וקלילה כמו בעבר. היא לרוב תתחיל להיות יותר כבדה, רצינית וטעונה במניעים. הבחורה יודעת שאתה מעוניין בה, אתה יודע שהיא לא מעוניינת בך, כי היא דחתה אותך. אתה תרגיש שהיא לא תתיחס אליך כמו לבחור רגיל, אלא כמו למישהו שיש לו מניעים ורצונות מסויימים ביחס אליה.
גברים רבים אומרים שבמצב כזה, הם מרגישים שמהרגע שהבחורה דחתה אותם, כל פעם שהם מדברים איתה, נוצרת להם תדמית של לוזר, מישהו נואש, ולא גבר אמיתי.

3. תמיד יש סיכון, שהיא תספר לאחרים שאתה ניסית להתחיל איתה והיא דחתה אותך. זה יכול לגרום לזה, שיתחילו להסתכל עליך בצורה עקומה, יצחקו עליך מאחורי הגב וזו תהיה פדיחה אחת גדולה, שנתקעת איתה במקום הלימודים או העבודה שלך.

כמו שאתה רואה, ישנם הרבה דברים שמונחים על כפות המאזניים. לכן החשש מלהתחיל עם מישהי מהעבודה או מהלימודים, לגיטימי לגמרי.

נתקלתי בשאלה הזו הרבה מאוד פעמים אצל אנשים שהגיעו לקורסים שלנו, ואני חושב שאנחנו, במרכז לאמנות הפיתוי, מצאנו את הפיתרון הטוב ביותר לשאלה זו.

לחץ כאן לקריאת ההמשך 

ראו מאמר נוסף בנושא וטיפים נוספים איך להתחיל עם בחורה

תגובות

תגובות

5 comments

 1. אופיר סמואל

  שלום, לי קוראים אופיר סמואל ואני בן 14 ואני לא יודע להתחיל עם מישהי יפה
  אז אני רוצה פיתרון לבעיה הזאת.

 2. אני שואל שאלה אחרת פה למה אנחנו אלה שצריכים לעשות את כל המאמצים האלה בשבילן.. ואנחנו יוצאים כמו לוזרים.. במקום לבעוט להן בתחת ושהן ילחמו עלינו!!!

  • אני לא יודע למה ככה זה אצלך. אצלי זה בדיוק כפי שאתה רוצה שזה יהיה. כנראה שאתה הוא זה שמתאמץ, אז הן נותנות לך להתאמץ. אצלי זה הפוך, אני גורם להן להתאמץ בשבילי.
   זה הכל עניין של גישה ומיומנויות.

 3. שלום יגאל

  אני נמצא בסיטואציה דומה אבל אחרי שעשיתי את כל השגיאות שציינת, איך לדעתך צריך להתנהג אחרי שמקבלים דחייה והאם ניתן להציל את המצב?

  תודה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

קראו את הפוסט הקודם:
מאיפה ואיך אתה מגייס לקוחות חדשים לעסק שלך

לאחרונה יצא לי לעקוב אחר מספר עסקים שנכנסו לתחום תחרותי וראיתי איך הם מנסים לגייס לקוחות ולזכות במקום שלהם תחת...

סגור

Powered by moviekillers.com