איך להשיג סקס עם הבחורה שהרגע ראית ואתה מזיל עליה ריר

הפוסט הזה נכתב במיוחד עבור כל החרמנים, שתמיד שואלים "ראיתי עכשיו מישהי כוסית, איך אני מכניס אותה למיטה?", ומחפשים מילות קסם, גלולות פלא ומתכוני פעולה מופלאים, שיתנו להם סקס, כמה שהם רוצים ומתי שהם רוצים.

האמת היא, שאין פתרונות קסם ודרכי קיצור (בעצם יש דרך אחת, אני אכתוב עליה בהמשך). התהליך שעוברים מההיכרות ועד הסקס עם בחורה שפגשת באקראי, הוא מורכב מדי, מכדי שיהיה אפשר להכניס אותו לנוסחה או לסדר פעולות קבוע מראש, שניתן לתת למישהו לבצע וזה יעבוד לו.
אני בטוח שאתה מבין לבד את כל הדברים האלה, אבל בכל זאת אני ארחיב על כמה נקודות מאוד חשובות, שלפי דעתי אלו דווקא הדברים הלא טריוויאלים, שה"חרמן" שלנו לא מודע אליהם.

דבר ראשון, אנחנו במאפ"י, לא תומכים בגישה של לראות בבחורה אובייקט מיני בלבד או יישות לסיפוק הצרכים המיניים שלך בלבד, אלא אנו תומכים בגישה של להתייחס לכל בחורה כמו בן אדם, עם מכלול התכונות והמאפיינים של בן אדם רגיל. אנחנו מאמינים שלמרות שסקס זה בין הדברים המרכזיים שמניעים את הגבר (במיוחד הגבר הצעיר) להיות עם אישה, נשים נותנת לך הרבה יותר מסקס ולא ניתן להתעלם מהדברים האחרים או לא להתחשב בהם בעת בחירת בת הזוג שלך (גם אם עבור סקס בלבד).
אנחנו ממליצים, לכל מי שרואה בחורה ספקית מין בלבד, ללכת לזונת צמרת. 500-700 ש"ח ואתה תקבל בחורה עם גוף משגע, סקס מטריף, חושני, כאילו אתה הגבר הכי נחשק עבורה שהיא משקיעה בו את כל הנשמה. וההשקעה הכספית שלך עבור סקס הזה, תהיה הרבה יותר נמוכה מאשר ההשקעה (מבחינת זמן, מאמצים, אנרגיה, עצבים וכו'), שאתה תשקיע בבחורה שהרגע פגשת וכל מה שאתה רוצה ממנה ונהנה ממנו, זה סקס איתה.

דבר שני, כאשר הגישה שלך היא לראות בבחורה אובייקט מיני בלבד, וכל מה שאתה רוצה ממנה, זה רק לזיין אותה, הדבר היחיד שאתה יכול לשדר לה בעת התקשורת איתה, זה נואשות לסקס. כי כל השאר לא מעניין אותך, אתה לא נהנה מהתהליך שנמצא בין ההיכרות לסקס. השיחות, ההיכרות העמוקה, הבנת האישיות שלה, כל הדברים האלה בכלל לא בראש שלך ואתה רואה בבחורה בובת מין בלבד ולא בן אדם. זה מאפיין הרבה ילדים בני 14-17, שחיים בחלום רטוב, שסקס זה הדבר הכי מדהים שאפשר להשיג בחיים (אני אולי מגזים כאן, אבל זה בערך משהו כזה). וכל מה שמעניין אותם, זה להשיג סקס.
גישה כזו, לא מושכת נשים, והבחורים האלה בעזרת הגישה שלהם לא מצליחים להשיג את הסקס שהם כל כך רוצים. ואם זה כן קורה, אז זה רק עניין של מזל, שאחת ל… הסכימה "לתת" להם.

נשים נמשכות לגברים שבעים, שלא מתרגשים מסקס, שלא רצים אחריו, שזה כבר לא ביג דיל עבורם, שלא מתערערים רגשית כל פעם שחושבים על סקס, שלא נמצאים עם הלשון בחוץ כשרואים בחורה. אישה נמשכת לגברים, שהיא מרגישה אתגר להשיג אותם ולא לגברים שבעצמם יעשו הכל, כדי להכניס אותה למיטה.

אני לא הולך לתת לך מתכונים להשיג סקס עם מישהי שפגשת, כאשר זה כל מה שאתה רוצה ממנה. אני אישית לא אוהבת את הגישה הזו. מה שכן, אני הולך לתת לך חומר למחשבה. תחשוב, מהם הדברים שאתה נהנה מהם עם בחורה במהלך כל התהליך שאמור לעבור בין ההיכרות עד לסקס.

מה הם הדברים שהיית רוצה לגלות על הבחורה שאותה היכרת?
מהם הדברים שהיית רוצה לבדוק בה (אם יש משהו כזה)?
מהם הסטנדרטים שלך לבחורה? מה אתה רוצה בהכרח שיהיה לבחורה שלא ומה אתה לא תקבל בשום פנים ואופן?
מהם כל שאר הדברים שיש להם חשיבות כלשהי עבורך בכל התהליך הזה?

החוק כאן הוא כזה: כל עוד הדרך שאתה צריך לעבור עד למטרה לא מהווה בשבילך הנאה ואתגר, אתה לא תוכל להגיע למטרות שלך. ואם כן תגיע, זה יהיה רק עניין של מזל ולא תוכל לשחזר הצלחה זו על פי רצונך מתי שתרצה.

כדי להבין איך עוברים את התהליך בין ההיכרות לסקסף קודם כל, אתה צריך לענות על השאלות ששאלתי קודם. ברגע שיהיו לך את התשובות האלה ביד, יהיה לנו על מה לדבר ואתה תוכל להבין איך לבנות הדרך בה אתה מתנהל עם כל בחורה, בהתאם למה שחשוב לך בה באמת בתור בן אדם. דרך שתאפשר לך להשיג את הנשים שאתה באמת רוצה.

אם אתה רוצה לקרוא בעתיד עוד על הצלחה עם נשים, על בניית אישיות גברית ומושכת ועל נושאים הקשורים לשיפור האישי שלך, הירשם לקבל עדכונים בפינה הימנית למעלה.

תגובות

תגובות

3 comments

 1. היתי בחורה כבת26 והיה לה חבר שהיא גרה איתו בבניין שבו אני גר כשאני ראיתי אותה אני היתי ומר לה " מה שלומך " היא ענתה " בסדר " ושוב שראיתי אותה אני היתי אומר לה " שלום " היתה אומרת " היי " אז היא היתה כל הזמן מיסתכלת אליי ולא מדברת אתי כשלפתע ראיתי אותה ברחוב שהיא לבד, אז אני אמרתי לה " איזה גוף " והיא אמרה לי " תרגע ומהר אני לא בגיל שלך טמבל " אחרי זה היא הלכה. אחרי המקרה הזה היא שוב היסתכלה אליי באופן מוזר, פגשתי אותה שוב במדרגות של הבבניין אז עשיתי לה הקרצתי לה והיא קקלה משו כזה ואני בן 17 אז אתם יכולים לעזור לי מה היא רצתה ממני ולמה היא היסתכלה אליי ??

  • משתמש אנונימי (לא מזוהה)

   אחי תשתחרר ממנה יש עוד הרבה דגים בים זה יכול להיגמר לא טוב אתה בן 17 חסר לך בנות יפייפיות בגילך. אני ממליץ לך בחום לא להכנס לזה מניסיון ״ עם כל הכבוד יש לה חבר ״ אל תעשה משהו שלא היית רוצה שיעשו לך אתה בתוח לא היית רוצה שמישהו יתחיל עם החברה שלך נכון

 2. מילה לפני : זאתי התגובה האחרונה שלי אז לא לשאול אותי עוד משהו כי אני לא יענה כי אני לא יהיה באתר הזה שוב ! .
  היא בטח חשבה שאתה רוצה לעשות איתה סקס או משהו כזה אז היא הגנה על עצמה בזה שהיא קיללה והלכה לה , אז בקיצור …
  מה שהיא רוצה ממך זה שתתרחק מימנה ואל תדבר איתה אלה אם כן תאמר סליחה או שתנסה לברר מה קורה איתה ??
  ב- ♥ אמילי !!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

קראו את הפוסט הקודם:
שיפור אישי – להשתחרר מהמובן מאליו ולקבל את חייך בחזרה

מי שלא קרא את שלושת הפוסטים על שיפור אישי, אני מאוד ממליץ לקרוא אותם, לפני שממשיכים לפוסט זה. הנה הקישורים...

סגור

Powered by moviekillers.com