איך להכיר ולמשוך את הגבר שאת רוצה

דבר ראשון, לפני שאת מתחילה לקרוא, כנסי לקישור הבא ותורידי (אל דאגה, זה בחינם), את המדריך "המפתח להצלח עם גברים". הוא יוכל לעזור לך בצורה מעולה: המפתח להצלחה עם גברים.

כמעט לכל בחורה יש סביבה את הגברים שרוצים אותה, אך היא אינה מעוניינת בהם. היא יכולה לבחור מתוך אלו שנופלים עליה מעצמם, אבל היא רוצה דווקא את זה, שלא שם לב לקיומה ולא מתעניין בה כלל.
הנה כמה צעדים ראשונים, שיעזרו לך לקרב את הגבר שאת חושקת בו, אך הוא אינו ממהר לקדם את העניינים בעצמו.

כך תכירי אותו
אם לא דיברת איתו מעולם, כל מה שאת צריכה בשלב הראשון, זה לפתח איתו שיחה.
כדי לעשות את זה, את יכולה להשתמש בכל תירוץ מטומטם ככל שיהיה. זו יכולה להיות בקשת עזרה במשהו, שאלה על מקום מסויים או לשאול את דעתו על כל דבר שבעולם (אל תדאגי, רוב הגברים לא קולטים שזה רק תירוץ כדי להתחיל לדבר איתם, הם חושבים שנשים פשוט פונות אליהם לעזרה).
ככל ששלב ההיכרות והשיחה הראשונה יהיו יותר ארוכים, כך ההיכרות תהיה יותר איכותית ויהיה לו יותר זמן בשביל לפתח רגשות כלפיך. לכן תשתדלי להעסיק אותו כמה שיותר, לגרום לו לדבר על עצמו ולאפשר לו להסתכל עלייך מכל הכיוונים שיגרמו לו להזיל ריר.

כדי שלהיכרות יהיה המשך, אתם חייבים להשאיר אופצייה לתקשר אחד עם השני. אם ההיכרות מתרחשת במסגרת שבה שניכם מתראים באופן קבוע (לימודים, עבודה..), את יכולה לדלג על הסעיף הזה, כי הבחור כבר לא יברח ממך לשום מקום ותוכלי לראות אותו שוב למחרת.

אם אינכם נמצאים במסגרת קבועה וההיכרות היא "כאילו" מקרית (פאב, מועדון, רחוב, תור לקופה בסופר), אתם צריכים להחליף פרטי קשר, במילים פשוטות – מספרי טלפון. בדרך כלל זהו תפקידו של הגבר לבקש ממך מספר טלפון, אבל הרבה פעמים הם לא עושים זאת, כי מפחדים מדחייה (או שאת נראית כמו אסון טבע. אבל לשם הפשטות נניח שאת נראית טוב).
אם הגבר שנפלת עליו לא מבקש ממך מספר טלפון, קודם כל תחשבי האם את רוצה גבר שכבר עושה לך בעיות בשלב הזה ולא מתנהג כמו גבר, אלא כמו ילד מפוחד.

לפעמים צריך לעזור לגבר למצוא סיבה להישאר איתך בקשר, כי אם לא תהיה לו סיבה טובה, גם לא יהיה לו מספיק אומץ בשביל להציע לשמור על קשר רק בגלל שהוא מתעניין בך. גם כאן את יכולה להשתמש בכל תירוץ בשביל להחליף איתו מספרי טלפון.

את יכולה להגיד משהו בסגנון "בוא נחליף מספרי טלפון, אם אני שוב אצטרך ייעוץ אני אדע למי לפנות :)". כמובן זה צריך להיאמר לא בטון רציני, אלא בצורה כזאת שהוא יבין שאת רוצה ממנו לא רק ייעוץ. הוא צריך להתחיל לפתח תקוות, אז פשוט תאפשרי לו. זה רק עובד לטובתך.

כך תגרמי לו להתעניין בך
ישנם כמה כללים שאם תשמרי עליהם, הבחור יתחיל לפתח אליך רגשות.
תהיי אקטיבית בשיחה, תצחקי קלות מהבדיחות שלו, תתלהבי ממה שהוא מספר, אבל אל תראי שום התעניינות בו. תני לו להנות בחברתך ובו בזמן להבין שהוא רוצה אותך, אבל עדיין לא השיג (הרי את לא מתעניינת בו עדיין).

שחקי בו עם המבט שלך. תסתכלי עליו במבט מפתה, תכניסי את כל התשוקה שיש בך לתוך המבט הזה. תשתקי תוך כדי שאת מביטה לתוך עיניו, זה יהפנט אותו. אבל במישור המילולי תתנהגי כאילו שום דבר לא קורה. את אפילו יכולה להגיד לו "מה קרה לך? נראה לי שאתה מרגיש קצת מוזר כאשר אתה לידי". 🙂
בפתאומיות תפסיקי עם משחקי המבטים ותראי איך הוא ינסה שוב לזכות במבטים שכל כך אהב. אחרי פרק זמן מסויים תתחילי שוב.

תגעי בו מגע ידידותי, כאילו את סתם רוצה למשוך את תשומת הלב שלו. נגיעות קצרות שלכאורה אין להן שום חשיבות. למגע יש השפעת קסם על גברים. ברגע שמישהי נוגעת בהם, אפילו במקרה, הם מתחילים לחשוב עליה בצורה מינית ולהרגיש משיכה כלפיה. בעת המגע שלך, משתחררים אצל הגבר הורמונים שגורמים לגירוי מיני ומשיכה.

כשאת מדברת איתו בטלפון, תגידי לו שיש לך בשבילו משהו אינטימי ומסוכן. אבל אל תדברי על זה יותר. תגידי שזה לא לשיחת טלפון. זה יגרום לו לפנטז עלייך ולרצות להיפגש איתך.

תשחקי איתו כל הזמן בקרוב-רחוק. תני לו קצת תשומת לב, להנות איתך ואז בבום, תפסיקי לתת לו את זה. שירגיש שהוא מפסיד משהו.

אני תמיד ממליצ לקרוא את הספר "כך תגרמי לו לרדוף אחרייך ב-6 צעדים פשוטים". למרות שזה ספר אינטרנטי שאפשר לקרוא מהמחשב (ואולי זה דווקא נוח), הוא יתן לך מתכון מדוייק עם צעדים שיעזרו לך לגרום לגבר שאת רוצה להתאהב בך קשות ולרצות מערכת יחסים רצינית איתך.

תגובות

תגובות

43 comments

 1. אני מקבל את כל החלקים פרט לחלקים המיניים.
  בחורות בד"כ לא צריכות להתאמץ כ"כ בשביל להשיג גבר, כל שעליהן לעשות הוא לפתח שיחה במקום.
  לענ"ד גבר שצריך לזרות עליו מסרים מיניים זה גבר שבחורה לא צריכה לרצות להיות עמו.
  אני אישית מעדיף את הבחורות היותר מאופקות שלא מגיעות אלי עם חצי חזה בחוץ. זה מעיד בד"כ על אופי טוב ועל אינטילגנציה (תראה איך הערסיות מתלבשות ואז מובן שבחורה אינטלגנטית צריכה להתלבש הפוך).
  וממילא בהיותה אישה (אפילו עם סוודר) היא כבר משדרת מיניות. ואגב לענ"ד אין מסר יותר מיני ומרגש עבור גבר כאשר בחורה מחייכת אליו ! מאחר והבחורות חייבות לשמור על פאסון של קשות להשגה הן מחייכות רק לעבר הבחור שהן רוצות.
  ד"א לגבי המשחק קרוב רחוק. היה תקופה בחיים שלי שהחלטתי להתמסד. היתה בחורה שרדפתי אחריה שנים ארוכות שלפתע הראתה עניין אך ברגע שהתחלנו לצאת התחילו המשחקים. זרקתי אותה אחרי חודש לא היה לי כוח למשחקים. כך שהמשחקים לא תמיד עובדים.

 2. ווואיי ממש אהבתי את מה שכתבת זה ממש נכון את טובה אני מצדיעה לך או במילים יותר נכונות אני מורידה בפנייך את הכובע

 3. תוכלי להביא לי את האימייל שלך? הינה שלי
  tami_love_john@walla.com

 4. תיראו אני לומדת בכיתה י"א,
  השנה התחלתי להתעניין במישהו ששנה שעברה רצה אותי ולא זרמתי כי אני לא אחת כזו.
  אני ממש לא סנובית אבל אני אם אגו נפוח אני יודעת מתי לענות כשצריך,אני לא אחת של סטוצים, גברים יודעים שאסור לגעת בי ,אני רגישה, אני מכבדת את מי שמכבד אותי ואותו ילד כבר יודע את זה.

  אותו ילד שאני רוצה הוא ילד מדהים מבחינת הכל זה משהו לא יאומן יש לו אופי שכל בחורה הייתה רוצה גבר כמוהו הוא מכבד,הוא אחד כזה שבחיים לא יפגע בבחורה ,הוא עדין,יש לו חיוך מהפנט ,הוא יפה בפנים בגוף בקיצור מושלם !
  הוא תמיד מסתכל עלי ומחייך לי לפעמיים אנחנו יושבים ביחד אין לי את האומץ להגיד לו שאני מרגישה כלפיו משהו כי נפגעתי בעבר .
  מה אתם מציעים איך להתנהג איתו (חוץ ממה שכתוב למעלה כי ברור שאני ילך לפי זה ,אבל זה לא ב100 אחוז לכולם זה גג ב80 אחוז יכול לקרות.) בקיצור מה לעשות איתו ?

  • איזה מצחיקולית. גם אני הייתי כמוך קצת אז..
   היום אני בת 20. וגם אני חשבתי..שאין לי אומץ להגיד. וטוב שכך.

   כי..זכרים, תפקידם להביע את המשפט אני אוהב אותך, ראשון.
   תפקידם ליזום ולהתחיל. כמובן שלהביט בו ולחייך תוך כדי במידה נורלית ונעימה זה מסייע לו להבין שאת בעניין..
   כדאי לך לקרוא על כך ספרים ומאמרים. כמובן לקחת דברים בפרופורציה.
   לפעמים להסתייג מדברים שנאמרים גם על ידי חכמים. להסכים עד גבול מסוים. כי אף אחד לא מושלם.
   וזה אומר שגם לא כל מה שנאמר נכון.

   תזרמי..כלומר, המשיכי את חייך..לדי..התמקדי בעצמך. מלאי כל חלק בחייך במה שאת אוהבת ורוצה.
   לגבי הבחור המושלם..פשוט תהיי נעימה ותחייכי.

 5. אני ממש אהבתי את כל מה שכתבת אבל מה איך אני גורמת לאותו בחור לרצות לחזור אלי ולפתח איתי שיחות שוב אחרי שהיינו 3 פעמים חברים? ועוד אחרי שהוא זה שיזם את שלושת הפרידות שלנו? למרות שהיינו דווקא בתקופת חברות האחרונה שלנו הרבה זמן יחד..

 6. אהבתי מאוד מה שכתבת אבל יש לך גם עצה איך אני יכולה שהוא יתעניין בי למרות שיש לו חברה???

  • אני אישית לא הייתי מנסה כלום בגלל שיש לו חברה שהוא יתפנה אז בבקשה אבל עד אז …אני בטוחה שהוא לא האחרון שיש

 7. הכרתי בחור (קטן ממני ב4 שנים). עברנו את השלב של כל המשחקים . והוא נשוג לאחור . איך אני מחזירה אותו לחזר אחריי. ואני כן רוצה אותו

 8. ledati tzarich leathil ito veaz learaot lo keilou ou mathil itah

 9. היי =]
  לפני חודשיים יצאתי עם בחור שהכרתי דרך חברים שהוא חבר ממש טוב שלהם. יצאנו במשך חודש והכל התחיל ממש טוב. אבל, אחרי חודש היתי צריכה לטוס לחודש . נפרדנו , טסתי וכל הזמן שלא היתי בארץ הוא לא יצר קשר והיו לי המון מחשבות עליו. כשחזרתי לארץ הוא אמר שלא היתה לו סיבה מיוחדת למה הוא לא יצר קשר ומאז לא דיברנו.
  אני נורא מעוניינת בבחור, הוא ממש הקסים אותי ואני רוצה שההתעניינות שלו בי תחזור, ואני לגמרי אובדת עצות.
  יש לך עצה בשבילי ?

 10. היי..
  אהבתי את מה שכתבת…עם רוב הדברים שנאמרו אני מסכימה..
  ללא ספק אנחנו אחרי הכל חיים בחברה שלצערי מי שטוב אליך "תזלזל" בו וכנ"ל הפוך..
  אני באופן אישי מנסה המון שנים להתנער מהמצב..אני באמת בוחרת את האנשים שסביבי ב"פנצטה" ומי שעסוק במשחקים ולמרוח את הזמן, לא ליידי..

  אני כן מעוניינת להתייעץ..
  ישנו בחור בן גילי (אני בת 22 וחצי), אני מודעת שזה גיל מאוד צעיר לגבר ושגברים מתבגרים ומתפתחים שכלית הרבה יותר לאט מבנות..אנחנו בקשר המון זמן..עוד מזמן התיכון היינו ידידים מרוחקים..
  לפני חצי שנה התקרבנו והתקדמנו לקשר מוזר קצת..נשיקות וכאלה..אני פיתחתי אליו רגשות…דיברנו על הדברים והוא סגר את הנושא בכך שהוא לא בחור לקשר רציני..שטוב לו ככה ושנשאר במצב לא מוגדר..
  (לפני שדיברנו על הדברים אני הייתי בטוחה שהוא מרגיש כמוני) וכתוצאה מזה שדיברנו אני נפגעתי מאוד והתרחקתי ממנו..
  התגלגלו דברים במשך חצי שנה של און אנד אוף..עד שלפני חודש קיבלתי החלטה שאני באמת לא רוצה שום קשר איתו (כיף לי איתו/ הוא מצחיק אותי/ הוא בחור איכותי/ בוגר מאוד לגילו) וכשהודעתי לו את זה הוא ממש "השתגע" הוא לא היה מוכן לוותר עלי ואמר שהוא רוצה לנסות קשר איתי (אף פעם לא הייתה לו חברה).
  היום אנחנו ביחד..הוא מאוד השתנה בצורת החשיבה שלו..הוא מכבד..הוא מצייג אותי בפני המשפחה שלו..חברים..הוא חם, מתחשב, אכפתי מאוד..! הוא באמת שינה גישה לגמרי לגבי..
  עכשיו אני הבעיה…אני רציתי אותו הרבה זמן…וכשדיברנו על הדברים בזמנו וכשהוא אמר לי שהוא לא מוכן לקשר ושהוא לא בנאדם כזה של מחוייבות אני נורא נפגעתי…
  למרות שאני רואה שהוא משתדל ועושה מאמצים בשבילי..ופתאום אני רואה אצלו רגשות מעבר..(ממש אדם שונה) (עדיין, נעים, מתחשב),
  עכשיו אני נתקפת פראנוייה של.. מה השתנה? למה דווקא אני? (הרי אף פעם לא הייתה לו חברה), האם בנאדם יכול באמת לשנות צורת חשיבה וגישה מקצה לקצה בזמן כל כך קצר? האם יכול לקרות מצב שהוא סתם אומר לי את כל הדברים היפים כדי שאני לא אעזוב אותו (כי אני יודעת שמאוד נוח לו איתי) אני יפה מאוד, נשית, עדינה, מפנקת מאוד ומתחשבת, אני נורא נפגעתי מהעניין שהוא לא רצה אותי לקשר רציני שעכשיו כל דבר נראה לי שקרי…
  וכשאני אומרת לו את זה ומשתפת אותו בזה, הוא משכנע אותי ואומר שזה לא נכון, ושדברים משתנים ושהוא מרגיש "דפוק" שהוא לא ראה אותי בצורה של חברה.

  אני ממש מבולבלת, אני מצד אחד הורסת את הקשר, אני פתאום הופכת לקרה וחסרת סבלנות שאני נזכרת שהוא לא רצה…והוא נפגע מזה,
  מצד שני אולי אני לא בנויה לקשר הזה..ברגע שאני מתחילה להתבלבל ולא לבטוח באדם לאן קשר כזה כבר יכול להוביל?! אבל מצד אחר אני מודעת שאין דבר כזה מושלם..ומתי אני אתמודד עם קשר מבלי להרים ידיים שקצת רע…(אני לא יכולה לסבול שרע לי שאני בחששות אני מעדיפה להתרחק ואני מודעת שאני חייבת להתמודד עם המציאות אחרת אני לעולם לא אתחתן..!?)

  איך מתמודדים עם אהבה לא בטוחה?
  איך אני מורידה מעצמי את התסביכים ומוצאת את עצמי בקשר בראש שקט ורגוע..?! אני אוהבת אותו מאוד…אבל לא בטוחה כבר בכלום..הוא הביא את זה על עצמו…אבל אני לא יכולה להמשיך להעניש אותו לתמיד בגלל זה..
  אודה לעזרתך..
  בתודה מראש
  לולי

 11. האם הקטע של נגיעות הוא באמת נכון?
  והאם זה יעבוד על נוער גם כן?
  (גילאי 14)

 12. ליהיא לוי

  אפשר בבקשה דוגמות למשפטי פתיחה עם בחורים ? כלומר: באילו דברים אני צריכה ממנו עזרה , אם הוא בשכבתי או שנה מעליי ?
  ואיך אפשר להפוך את השיחה למתמשכת ?
  שיחה מתמשכת היא מס' דקות ?

 13. אם אני מעוניינת במישהו והוא מנסה לגרום לי לקנא דרך חברה שאני יוצאת איתה קבוע לאותו מקום ששם אני והוא מתראים והוא מתייחס אליה אחרת ממה שהתייחס בהתחלה והוא מגיבה לא בחזרה מה זה אומר?

 14. אם היה מגע ראשוני מעבר לנשיקות עם הבחור שאותו אני רוצה פעם ראשונה..מה אני צריכה לעשות את הפעולה של "הרחוק" בשביל להחזיר את הכל למצב הקודם?

 15. אתן יכולות להתחיל עם,בטיול שהיה לנו היה איזה משהו ממש חמוד ומה זה נחמד והוא מה זה דומה לך,אישית זה עבד עלי.

 16. שלום, קראתי את הכתבה וזה נשמע לי מאוד נכון, ארצה מאוד להתייעץ איתכם.. אני עובדת עם בחור שאני מאוד מאוד מעוניינת בו, אנחנו עובדים יחד כבר מעל לשנה ולאחרונה התחלנו להתקרב אבל לא לרמה שהוא רוצה אותי.. אני נראית טוב ולכן מהבחינה הזו אני לא דואגת כ״כ אבל אני פשוט לא מצליחה לגרום לו לרצות אותי, הוא בחור מאוד עקשן ובררן, קצת קשה לרצות אותו ונראה לי שבגלל זה אני מאוד נמשכת אליו… בנוסף לזה, אחד אחר שעבד איתנו והוא חבר שלו מאוד רצה אותי אבל אני לא רציתי אותו, עוד סיבה אולי בגללה לא רצה אותי… בקיצור, איך אני גורמת לבחור להיות שלי?!? תודה 🙂

  • קשר זוגי ועבודה זה קצת מסובך! השאלה עד כמה הקשר שלכם קרוב?… אם יש לכם אותו ראש? אני בטוחה שגם בחורה שלא כ"כ נראת טוב יכולה לכבוש… השאלה מאיפה היא פועלת… אני ממליצה לך, קצת להתרחק ממנו, לנהל את החיים שלך כאילו הוא לא קיים! להפגין קור רוח כלפיו! תתענייני בו, אבל ברמה עניינית בכלל! זה יגרום לו להמשך אליך, כי בחורה צריכה להיות מסתורית! לא להפתח אליו וכמובן לפעול מהראש… היכ חשוב תני לזמן לעשות את שלו, כי אמרת שבזמן האחרון התחלתם להתקרב… אני בטוחה שהמשך יבוא!!!
   נ.ב.
   חובה לפעול לפי תחושות הבטן שלך! זה עוזר, כי אינטואיציה נשית, בד"כ נכונה!

 17. היי,
  אני בקטע עם מישהו קרוב ל4 חודשים זה התחיל מסטוץ וחשבתי שזה ייגמר אבל כל פעם שהוא בא לנשק אותי אני לא יכולה לסרב .הייתי רוצה שזה יתפתח למשהו יותר רציני כי התחלתי להרגיש אליו משהו ואני מתה מקנה שאני רואה אותו עם בנות אחרות הייתי שמחה אם תיתנו לי תשובה איך להתנהג במצבים כאלו

  • את צריכה לשחרר ממנו… תני קצת מרחב! תנסי לא להתעניין בו ובטח לא בבחורות שהוא מסתובב איתן! תפגיני קור רוח ותגרמי לו לחשוב שאת צריכה רק מה שאת צריכה ולא יותר מזה. תנסי לא למלא את הראש שלך במחשבות עליו ותנהלי את היום שלך כמו שלפני הכרת אותו!
   זה עובד!!!!
   בהצלחה!

 18. ואווו… מאוד מרשים!!! העניין שכל מה שכתוב, כבר לא רלוונטי לגבי! אני בת 29 גרה עם החבר ובדרך הזאת, השגתי אותו! אנחנו גרים ביחד והייתה לנו זוגיות מוזרה! כי בזמן שנסיתי את כל המשחקים האלה, התפתח בינינו קשר חברי! הפכנו להיות חברים טובים ובאיזשהו שלב אמרנו, ננסה להיות זוג! בהתחלה הכל היה טוב ויפה ועפילו עברנו לגור ביחד. אחרי 3 חודשים של זוגיות וחיים משותפים, הכל התחיל להתפורר. אני רוצה לציין שאנחנו עובדים הרבה שעות ובשעות לא שגרתיות, לכן לא יוצא לנו להיות ביחד הרבה. אבל כשאנחנו נפגשים בבית, אז יש בינינו דיסטנס מסויים. מוזר לי שאין בינינו מגע ושיחות יבשות על "איך עבר היום" זה בגדול! נפרדנו למשך החודש והמשכנו לגור ביחד כשותפים…. המשכנו להיות חברים טובים והוא כל הזמן התחמק ממני… הגעתי למצב שהשלמתי עם העובדה שאנחנו לא מתאימים! אחרי חודש, הוא אמר שהוא לא יודע מה הוא מרגיש כלפי ולא רוצה לבלבל אותי… שאלתי אם הוא רוצה שננסה שוב.. אכן הסכים. הבטיח לי, שלא יתחמק ממני ושהוא כן יודע להשקיע בבחורה. איפשהו האמנתי לו. אחרי יומיים, שחזרנו להיות זוג, הכל חזר להיות קר ודפוק! התחמקות שלו ממני, למרות מאמצים שלי להתקרב. הקשר היחיד שיש בינינו, זה ארוחות משותפות ושיחות יבשות. הוא מתחמק ממני וממדע איתי! אני לא רוצה בכוח להיות בת זוגתו! אני לא מצליחה להבין את הראש שלו ומה הוא רוצה ממני… אם זה היה רק סקס, היינו ממשיכים להיות בקשר לא מחייב… זה גם מה שהצעתי לו! הוא אמר שלא מעוניין להיות איתי בקשר לא מחייב (רק סקס) זה בא מהצד שלו. אבל אני לא מבינה למה הוא ככה אלי? למה הוא מפחד להתקרב אלי? למה הוא מתחמק ממני? אני כן אוהבת אותו, אבל אני גם אוהבת את עצמי! אני לא מוכנה לקרקר סביבו, כי זה לא הסגנון שלי! אני משחררת ברגע שאני מרגישה שמשהו לא מסתדר. אם מישהו יודע, למה זה קורה? בבקזה תגיבו, תמליצו. אשמח לקבל כל יעוץ! כי בסה"כ אני אוהבת אותו ולא מוכנה לוותר עליו בקלות כזאת!
  בתודה 🙂

 19. לפני חצי שנה הכרתי מישהו והוא ישר התעניין בי אבל אני לא בדיוק התעניינתי בו, הוא אמר לי מה הוא מרגיש ואמרתי לו שאני מריכה לחשוב על זה… כעבור כמה ימים הוא ביקש לדבר איתי ואמר שהוא מרגיש לו טוב עם זה שאני לא רוצה כלום ולא מנסה אפילו לא ידעתי מה להגיד והעדפתי להפסיק את השיחה באמצע. כשראיתי אותו כעבור כמה ימים כבר הייתה לו מישהי חדשה, מאוד נפגעתי ממנו כי חשבתי שהוא לא היה רציני לגבי אבל אחרי שחברים שלי דיברו איתו ושאלו אותו מה קרה? מי זאת החברה החדשה שלך? הוא ענה להם שהיא סתם מישהי שהוא יוצא איתה כדי לגרום לי לקנא… אותה מישהי המציאה עליי שקר ובגללו אני והוא רבנו סופית! באותה תקופה לא היה לי אכפת אך כעבור שבוע הבנתי שאני כל כך רוצה אותו .. כעבור כמה זמן התחלנו לדבר פחות או יותר אבל מאז הקשר נעלם והבנתי שאני כבר לא רוצה אותו… לפני כמה ימים ראיתי אותו והבנתי שאולי בקשר כן יש פוטנציאל לא ממוצה והחלטתי לנסות מחדש אבל עכשיו אני לא יודעת מה לעשות כדי להחזיר אותו אליי!
  אז בבקשה תגיבו ותעזרו לי
  תודה (:

 20. אז ככה יש איזה מישהו שהייתי יוצאת אייתו והיינו יושבים ביחד והיה כייייף אבל מ'בעיה הוא בנאדם עם אגו !
  הוא לא מתקשר אליי לקבוע איתי כי אינלו שיחות אבל הוא שולח לי הודעות ואומר תקשרי אליי (באמת אינלו שיחות ) כשאני רואה אותו אני תמיד צריכה לגשת אליו ולתת לו נשיקה הוא אף פעם לא יבוא לבד !
  אז בקיצור ישבנו איזה יום ודיברנו ואז התנשקנו *~*
  ולא יודעת אני התאהבתי בו ואני לא יודעת מאיתו …
  ואז לא יודעת היה עוד ימים שנפגשנו ואז הפסקנו להיפגש אבל אני מאוד רוצה להיפגש איו אני מרגישה עליו רגשות עזים ! עכשיו אני לא יודעת אם להתקשר או לא להיפגש איתו שווב אני קצת מתפדחת אבל אני מתה לצאת איתו שוווב !! אני מפחדת מהתגובה שלו כי היה איזה יום שממש התעלמתי ממנו ואני לא יודעת אם הוא יעשה לי דווקא מה לעשוות להתקשר או לא ?!?!?!
  בבקשה תגייייייייייבו !

 21. האם זה מתאים גם לבנות בגיל 14?

 22. אני בת 15 ויש משהוא שכבה מעלי שאני אוהבת אותו, הוא פשוט ילד מושלם, הוא נחמד עדיין מצחיק וגם יפה. הבעייה היא שהוא ממש מקובל ויש לו מלא חברים ואני מפחדת שהוא לא יתעניין בי. והרבה פעמים רציתי להתחיל איתו שיחה אבל לא ידעתי על מה, יש למישהיא עצות מה לעשות?

 23. יש לי ידיד שמת עלי ואני עליו היינו יכולים להיות חברים כבר מזמן אילולי הבעיה של המרחק
  מה לעשות?

 24. עם הכרתי בחור בטיול והוא לומד בעיר שלי אבל בית ספר שונה ואנחנו לא מדברים רק בטיול הכרנו ודיברנו על מה אני יכולה לפתוח איתו את השיחה ומה יכול לגרום לו לרצות לדבר איתי ולהכיר אותי יותר:?

 25. יש לי מישהו שאני אוהבת והוא לא ממש אוהב אותי והוא ידיד טוב שלי
  אבל אמא שלי לא מרשה לי לדבר איתו מה אני עושה תחזירי לי תשובה ומהר

 26. משתמש אנונימי (לא מזוהה)

  אז תקשיבי את יודעת תשם שם משפחה שלו קודדם כול זה ממש יעזור כי את תוכלי לימצו אותו בפייסבוק ואז לנהל איתו שיחה ותבקשי להיפגש שוב תדברו וזה יכול להיתפתח לאהבה ואל תפחדי להתחיל איתו שיחה תישאלי מה קורה זוכר אותי אני מהטיול דיברנו רוצה שניפגש ? ותזרמי איתו עם תפגשו תיזרמי איתו ותצחקי בכול בדיחה אפילו עם זה לא יהי מצחיק תצחקי ובאמת תזרמי איתו כי זה כבר קרה לי תאמיני לי

 27. למי שכתבה את המדריך הזה , אני נורא צריכה עזרה .. תוכלי ליצור איתי קשר במייל ?

  nastya1008@walla.com

  מחכה לעזרתך , תודה !

 28. אני בכיתה י"ב עוד מעט בת 16 , וזה ישמע מוזר אבל אף פעם לא התנשקתי. זה מתסכל אותי כ"כ יש לי פפנים יפות ואני לא שמנה או משהו . היה לי כמה הזדמנויות אבל הן אף פעם לא מומשו (בד"כ בגללי) אני מרגישה פגומה ולא בסדר בגלל זה . עד עכשיו אמרתי לעצמי "עוד מעט חייב לקרות משהו טוב " "מישהו בטוח יבוא " ומשפטים כאלו אבל כלום לא קורה . אני מתביישת מידי ליזום דברים בקטע רומנטי למרות שיש לי הרבה ידידים . אני כ"כ רוצה כבר מישהו , שמשהו טוב יקרה כבר בחיים שלי! הקטע הכי מעצבן זה לדבר עם חברות שלי המנוסות על דברים כאלו תמיד אני נבוכה להשאר בצד בשיחה בלי לספר על שום מקרה שקרה לי ! בבקשה תעזרו לי

 29. טוב הסיפור שלי הוא כזה אני אחת עם די אגו ואין דבר יותר מעצבן מלהתחיל עם בחור אבל בכול זאת כשיש את המשיכה הזו לבנאדם זה יותר חזק מאגו , קראתי את הכתבה וזה די מצחיק כי עשיתי כמעט את כול הצעדים
  והוא מהבחורים של פוקרפייס ואני לא יודעת אך לשבור אותו , יש לי קושי 1 יחיד והוא הטלפון , אני הכרתי אותו בעבודה והעבודה בא אני עובדת היא עבודה בלי פלפון אז זאת קצת בעיתי ולהגיד לו תביא תמספר שלך ??
  הוא יבין ועם הוא בכלל לא בקטע זה מצב שאני לא רוצה להגיע עליו , אני רוצה שזה יהיה הדדי
  מה לעשותת ?? אך אני משיגה את הטלפון מבלי להראות לו שאני חולה לו על התחת ??
  אך לשבור את ה"פוקרפייס " שלו ולדעת שעם אני עושה צעד אני הולכת על בטוח !!
  מישוו עזרה.פלייזז

 30. היי, אני בת 15 דתייה רגילה. אני נמצאת בתנועה של בני נוער בגילי. היה לנו טיול גדול לפני כמה חודשים ולא ידעתי איך אני אמורה להכיר בנים חדשים ומה לשאול ועוד יותר התעצבנתי שראיתי שחברות שלי הכירו מלא בנים חדשים. אז איך להתחיל שיחה? מה לומר? מתי לפנות? אין לי כל כך קשר עם בנים אולי זה מביישנות.. אבל זה חוסר ביטחון שאני רוצה להתגבר אליו בבקשה תיתנו לי עצות איך להתנהג אני כבר ממש נואשת .. תודה ..

 31. היי
  הכרתי בחור לא מזמן והוא היה מדהים.. נפגשו יומים ברצף והיה לי פשוט כיף איתו, דיברנו הרבה והוא ידע תמיד להגיד לי את הדברים הנכונים.
  הוא השאיר לי את המספר פלאפון ושלחתי לו הודעה.. מאז השיחה הקטנה והדיי יבשה הזו לא ממש דיברנו..
  הוא לא שולח הודעה, לא מתקשר .. וכשאני שולחת לו הודעה אני מרגישה כאילו אני רודפת אחריו כי מהצד שלו הוא לא מראה עניין..
  זה ממש מוזר ואני לא יודעת מה לעשות כי ההתנהגות שלו סותרת כל כך את מה שהיה ביומים האלה.. והוא נתן לי תחושה שאני מיוחדת… ובחיים לא הרגשתי ככה למישהו בתקופת הכירות כל כך קצרה..
  השאלה היא עכשיו.. להתקשר או לא להתקשר? ואם לא.. מה לעשות??

 32. היי קוראים לי ירון ,
  אהבתי מאוד את התגובות שלכם , אני מתעניין מאוד במישהי שלא ממש שמה עלי במשך השנה דיברנו מאט והחלפנו מספרים , אבל לקראת סוף השנה שדיברנו בsms אמרתי לה שאני אוהב אותך בהתחלה היא לא ענתה עד שהתברר שהיא לא קיבלה את ההודעה אני לא יודע אם להאמין או לא אבל היא מתנהגת איתי רגיל ואני ממש נבוך ממנה. אני לא יודע מה לעשות , מישהו יכול לעזור לי?

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

קראו את הפוסט הקודם:
המהלך החכם של שוחט לרפורמה בהשכלה הגבוהה

שוחט, כמו כל פוליטיקאי תחמן, עשה מהלך חכם ביותר. לאחר שלא הצליח להעביר את הרפורמה שלו ולהעלות את שכר הלימוד...

סגור

Powered by moviekillers.com