איך לבנות דימוי עצמי שיעזור לך לכבוש נשים

יש לי חבר, שכל פעם שאנחנו יושבים איתו באיזה מקום ורואים מישהי יפה, הוא אומר לי "פשש… תראה איזה כוסית! איזה כיף למי שמזיין אותה". כל פעם שהוא אומר לי כזה דבר, אני אומר לו "גש אליה, אולי היא מרגישה מאוד בודדה, אין לה אף אחד והיא תשמח להכיר אותך". בתגובה הוא תמיד אומר לי "לא. היא לא בשבילי. בחורות כאלה לא שמות על מישהו כמוני". באחת הפעמים שהסיפור הזה חזר על עצמו, החלטתי לשבור את האשליה שהחבר שלי חי בה, ניגשתי לבחורה, התחלתי לדבר איתה וכאשר שאלתי אותה על החבר שלה, חיכתה לנו (ובעיקר לחבר שלי) הפתעה.

היא סיפרה שיש לה מישהו שהיא יוצאת איתו, אבל היא בכלל לא רוצה לדבר עליו, כי הוא לא שווה את זה. היא התחילה לצאת איתו, רק מכיוון שהוא היה אחד הגברים הבודדים שהיה לו את האומץ לדבר איתה בצורה בטוחה ולהציע לה לצאת. היו הרבה גברים אחרים שהיו מעוניינים בה, שהראו בצורה זו או אחרת שהם רוצים אותה, אבל רובם התהלכו על ביצים לידה , הלכו סחור סחור ואף אחד מהם לא עשה את הצעדים הדרושים קדימה. הם כאילו חיכו שהיא תיזום משהו בעצמה.

רק אותו האחד שהפך לבן הזוג שלה בהמשך (והיום היא בכלל לא רצתה לדבר עליו, כי אין בו שום דבר מיוחד), לא דפק חשבון, לא חיכה לאות משמיים ועשה את מה שרוב הגברים רק חשבו עליו. בהתחלה היא שמחה שסוף סוף יש מישהו שלוקח את העניינים לידיים, אבל כאשר הכירה אותו קצת יותר לעומק היא התאכזבה. הוא לא היה כל כך אינטליגנטי, לא הייתה לו השכלה, הוא חי מעבודות מזדמנות ואפילו לא היה כל כך דואג לטיפוח העצמי שלו. הדבר היחיד שהיה לו, זה הביטחון לעשות את מה שרוב הגברים חוששים ממנו. היום היא כבר מזמן רוצה להיפטר מהבחור, כדי למצוא מישהו נורמלי, אבל היא כמעט ולא פוגשת גברים בטוחים בעצמם שמרשים לעצמם לגשת אליה בקלות. רובם "פוחדים" ממנה ולקח לה הרבה זמן להבין זאת.

החבר שלי היה בהלם, כאשר שמע את כל זה. כדי להוכיח לו שאין בסיפור הזה שום דבר יוצא דופן, נאלצנו לחזור על הניסוי מספר פעמים. הסתובבנו בתל אביב, ניגשנו לנשים הכי יפות שיכולנו לפגוש וברוב המקרים שמענו סיפורים דומים, על בן זוג (לחלקן בכלל לא היה בן זוג), שאין בו שום דבר מיוחד. בסוף היום הזה, לשמחתי הרבה, החבר שלי הצליח להפנים שהוא עולה בכמה מעלות על כל הגברים של הבחורות הכי יפות שפגשנו במהלך היום. הדבר היחיד שהיה חסר לו, זה האמונה בעצמו, שמגיע לו להיות עם מישהי יפה.

לאחר המקרה הזה, חבר שלי שבר את התפיסה שהייתה לו לגבי זה, שחתיכות על, לא יסתכלו על מישהו כמוהו. היום הוא יוצא עם אותן הבחורות, שכולם מזילים ריר כשמסתכלים עליהן ואומרים לעצמם "היא לא בשבילי". חבר שלי יודע, שהן כן בשבילו ולכן הוא יוצא רק איתן.

עכשיו התור שלך לתת דין וחשבון. האם גם אתה כמו חבר שלי, כאשר רואה חתיכה מטורפת, אומר לעצמך "היא לא בשבילי. מישהי כזו לא תרצה אותי"? האם גם אתה רק נועץ בה מבטים ואפילו לא מעלה בדעתך שהיא תשמח להכיר אחד כמוך ולהיכנס איתו למיטה?

אם כן, לא צריך להתבייש בזה, כי רוב הגברים חושבים ומרגישים בדיוק כך. כולנו גדלנו על סרטים הוליוודים ועל סדרות נוער, שבהן מלכת הכיתה יוצאת עם מלך הכיתה. אצל רובנו התפתחה תפיסה שאומרת "יש מישהו יותר טוב מאתנו, והבחורות הכי יפות, הכי מצליחות, יסתכלו רק עליו. אני לא מספיק חתיך, עשיר ומפורסם עבורן". קשה לנו לעכל את העובדה, שאותן הנשים עם הגוף המושלם, יכולות לצאת עם בחור פשוט ביותר ולאבד את הראש בגללו, למרות שזה בדיוק מה שקורה במציאות.

רוב הגברים מתייחסים לנשים יפות במיוחד, כאל יצורים מזן אחר, עליון יותר ובלתי מושג.

ישנו דבר הכרחי להצלחה שלך, והוא אמונה בעצמך!

הגיע הזמן שאתה תתחיל להאמין בעצמך, בזה שמגיע לך. הנשים היפות ביותר, לא שונות מנשים אחרות. אין להן איזשהן דרישות יוצאות דופן, רק בגלל שהן חתיכות על. הן רוצות בחור רגיל, בדיוק כמוך.

אם עדיין קשה לך להשתכנע ממה שקראת כרגע, בצע ניסוי פשוט. כאשר אתה רואה בחורה מאוד יפה, שבעבר לא היה סיכוי שהיית ניגש אליה, דמיין לעצמך שהיא שמנה, מכוערת, מלאת חצ'קונים ואף אחד לא רוצה אותה. לאחר שתדמיין את זה, יהיה לך הרבה יותר קל לגשת אליה, כי אתה כבר לא תראה בה מישהי כל כך מיוחדת. גש אליה ותתחיל לדבר איתה, בזמן שאתה מדמיין את מה שכתבתי לך עכשיו. במהלך השיחה שים לב, שהתקשורת איתה לא שונה מתקשורת עם כל בחורה אחרת, ואם אתה יודע להשתמש בכלי משיכה, אתה יכול בקלות לגרום לה להימשך אליך.

לחץ כאן כדי להוריד את המדריך להצלחה עם נשים

תגובות

תגובות

2 comments

 1. אין ספק שדימוי עצמי הוא אחד האלמנטים החשובים בבואנו להתחיל עם בחורה…
  אני רק לא מבין למה צריך להסתכל על נשים כאובייקט מיני בצורה כל כך מופגנת…
  אני מאמין שדימוי עצמי פנימי גבוה, יוכל לגרום לגברים גם להבין שהם יכולים להתחיל עם נשים לא רק כדי לשלוט בהם ו"לזיין" אותן, אלא דווקא בשביל…
  לעשות א-ה-ב-ה!

  בסופו של דבר כולנו מחפשים אהבה

  תודה על הפוסט
  גיא

 2. האם יש לך כתבות בנושא איך להתחיל עם גברים?

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

קראו את הפוסט הקודם:
מדוע בידול בעזרת מחיר נמוך יותר, יכול להיות הרסני

מחיר שאתה קובע למוצר שלך, משקף קודם כל את התועלת שאתה מאמין שהמוצר שלך יכול להביא. אם להיות יותר מדויק,...

סגור

Powered by moviekillers.com