משנים כיוון ומשפרים רווחים

בתקופה הקרובה אני הולך לכתוב הרבה על שיווק, מכירות והצלחה בעסקים. הסיבה לכך היא פרוייקט מעניין שאני הולך ליזום בנושא זה, אשר יעזור להרבה מאוד יזמים מתחילים, ולאלו הרוצים להכפיל את הרווחים שלהם בעסק קיים. זה יהיה מעניין במיוחד לאנשים שנמצאים בתחומי ההדרכה והאימון האישי לסוגיו.

לאחרונה גיליתי דרכים שמאפשרות להפוך כל עסק, אפילו הפשוט ביותר, לעסק שיהפוך את בעליו למיליונר תוך שנה ואף פחות. אני לא הולך לתת מתכון ל"כסף קל", זה בהחלט לא קל. אני לא הולך לספר על דרך להרוויח כסף בלי לעשות כלום. את המיתוסים האלה אני משאיר לאתרים מפוקפקים באינטרנט שמוכרים חלום בלי שום אחריות.

אני הולך לטפטף קצת מידע על שיווק בפוסטים הקרובים ואז בתור הצעד הבא, נארגן פה מיני סדנא בחינם, לאנשים שיהיו מוכנים להתחייב להכפלת הרווחים שלהם בעסק, תוך 3 חודשים.

נ.ב. אם מישהו רוצה לתפוס טרמפ על המיזם שלי ולבנות עסק שיניב רווחים נאים, תחשבו מה אתם יודעים לעשות טוב ויכולים ללמד מישהו אחר לעשות את זה.

תגובות

תגובות

2 comments

  1. לא הבנתי את ה "נ.ב", איזה טרמפ אתה מציע?

  2. אם מישהו רוצה להקים עסק ולא יודע איך להתחיל, אז לעשות את זה תחת המייזם שלי עם הנחייה והוראות צעד צעד כיצד להפוך את העסק לרווחי, זה הטרמפ.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

קראו את הפוסט הקודם:
שאלות מתקילות של נשים בדייטים

מצאתי אצלי במחשב רישומים ישנים, לפני יותר משנה. אני חושב שזה די מצחיק וגם קצת עצוב, אבל בכל מקרה כיף...

סגור

Powered by moviekillers.com