דרך טובה להציג את המסר שלך, ללקוחות פוטנציאליים

היום אני אציג המשך קצר לנושא עליו התחלתי לדבר בפעם שעברה, המסר האישי שלך, ואציג פרטים טכניים לגבי הקורס הקרוב.

בפעם הקודמת סיפרתי על דרך נכונה להציג את השירות שלך לאנשים המתעניינים בו. זוהי למעשה הייתה רק הכוונה כללית למבנה של מסר כזה. בקורס שיתחיל בקרוב, אני אתן את הצעדים המדוייקים ליצירת המסר שלך, כך שהוא יראה ללקוח פוטנציאליים, כיצד ההצעה שלך עונה בדיוק על הצרכים שלו. אני אתן פידבק לכל אחד מהמשתתפים אישית, על המסר שהוא יצר.

היום אני אספר על דרך אחת, שכבר עכשיו אפשר להשתמש בה, עם המסר שיצרת לעצמך.
אנשים אוהבים לקנות מאנשים שהם מכירים, סומכים עליהם ונותנים בהם אמון. אחת הדרכים הטובות לרכוש אמון מהאנשים שהגיעו לאתר שלך, היא להגיש את עצמך בצורה יותר חמה, מאשר דרך טקסט כתוב. דרך טובה לעשות זאת, היא להקליט את עצמך לקובץ אודיאו שכל מבקר יוכל לשמוע או אף טוב יותר, להקליט את עצמך בוידאו שהמבקרים יוכלו לראות ולשמוע ממך ישירות על השירות שלך ועל התועלות שהם יכולים לקבל ממנו.

על מנת שהקלטה כזו תהיה יעילה ביותר, עליך להכין נאום קצר של 30 שניות, בו תפנה אל הצופה או המאזין, תציג את הבעיות איתן אתה עובד, את התוצאות אותן אתה מציע ואת התוכנית שלך. אנחנו נקדיש שיעור שלם בקורס, בו נלמד לבנות נאום מסוג כזה.

ברגע שתתחיל להשתמש בשיטה זו, אתה תגלה עד כמה זה עושה את המסר שלך יותר משכנע ועד כמה זה עוזר למבקרים באתר שלך, להתחבר לאדם שעומד מאחורי האתר, זאת אומרת אליך. בקורס אני אתן עוד מספר דרכים בהם ניתן להשתמש באודיאו ובוידאו באתר שלך, על מנת לאפשר לאנשים לחוות הדגמא של החוויה והתוצאות שאתה מציע להם.

פרטים טכניים על הקורס אונליין
הקורס יתחיל ביום שלישי הקרוב, ה-4 לספטמבר, בשעה 19:00 בערב. הוא יהיה בזמן אמת באינטרנט. אם אינכם יכולים להיות מחוברים ולשמוע את השיעור בזמן אמת, אין מה לדאוג. פשוט שלחו לי מכתב מראש, ולאחר השיעור אני אשלח לכם את ההקלטה של מה שהיה.

כיוון שמספר האנשים שנרשמו לקורס בחינם הוא יחסית קטן, אני אעביר אותו דרך SKYPE, בעזרת שיחת ועידה.

בינתיים פתחתי צ'אט ב SKYPE, שכבר עכשיו אתם יכולים להתחבר אליו. אני נמצא שם חלק נכבד מהזמן ויהיה אפשר לשאול אותי שאלות.
לחצו על קישור זה, לכניסה לצ'אט (צריך SKYPE מחובר, על מנת להיכנס לצ'אט).
בצ'אט אני אתן הוראות התחברות לשיחת ועידה, לקראת תחילת השיעור.

תגובות

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *