איך לעשות "כסף קל" באינטרנט – האמת הטריוויאלית של אנשי הרווחים

כותרת מושכת, נכון? אני יודע. אבל אל תגיד שאתה עדיין מאמין בזה. ואם כן, אז הגיעה הזמן להתבגר. אם זה משך אותך והצית בך ניצוץ של תקווה לגאולה ממירוץ העכברים, סימן שאתה עדיין חי באשלייה שיש היכנשהו שם, פתרון קסמים לכל בעיות העוני בעולם, והפתרון הזה הוא טריק שאתה פשוט לא מכיר. אז אין טריק ואין פתרון קסמים.
מה בכל זאת יש? את זה תגלה בשורות הבאות וההפתעה המיוחדת בשבילך (מה שאתה באמת צריך לדעת), מגיעה בסוף הפוסט.

אני הולך לספר לך את האמת הטריוויאלית
כל מי שמציג את עצמו כ"משיג כסף קל באינטרנט", ואכן עושה כסף טוב, לא מרוויח את הכסף הזה בקלות (דרך אגב, מי שמציג את עצמו כ"יודע איך לעשות כסף קל", אבל בעצמו לא מרוויח כסף טוב, אני מציע לך להתרחק ממנו כמו מאש). כאשר אני אומר "בקלות", אני מתכוון ל"כמעט ללא מאמץ וללא השקעת עבודה".
לא קיים שום כסף בקלות. מה שנראה לפעמים למתבונן החיצוני בתור עסק שמביא כסף קל (כפי שזה מוצג הרבה פעמים בפרסומים השונים), תמיד מטעה. מאחורי כל מנגנון עסקי שנראה כמביא כסף קל, יש עבודה רבה, תכנון מדוקדק, אופטימיזציה שנערכה לאורך זמן, בדיקות שנעשו, כדי להעלות את יעילות המערכת והרבה מאוד שעות של עבודה.

מה שנכון הוא, שהעבודה שמביאה את הכסף הגדול לא חייבת להיות קשה, אלא יכולה להיות ממש מהנה, אך היא תמיד רבה. יותר מכך, אותה העבודה הרבה שחייבים לעשות כדי להרוויח כסף טוב באינטרנט, חייבת להיות מהנה. אחרת אתה פשוט לא תשרוד אותה. אם העבודה אינה מהנה, אם ניהול ופיתוח העסק אינו מהנה, הכסף הגדול לא יגיע לעולם. זה צריך להדליק אותך בכל רגע של עשייה. מהבחינה הזאת, כן אפשר להגיד שיש דרך לעשות כסף קל. בכל מקרה, זה לא מסובך. (אני יודע שאתה כבר שואל "אז מה צריך לעשות?". חכה עם זה עוד קצת ותמשיך לקרוא).

מדוע לדעתך המיליונרים והמיליארדרים לא פורשים מהעיסוקים שלהם וממשיכים לעבוד כמו חמורים, כאשר מזמן יכלו רק להסתלבט באיים טרופיים, לטייל בעולם, לבלות באחוזות שלהם ולנוח, בלי לדאוג לכסף? הם פשוט נהנים ממה שהם עושים, זאת לא "עבודה" עבורם, זה סגנון החיים. זה תחביב. זה הדבר שהם היו עושים, גם אם לא היו מרוויחים עליו. לכן, הנה מסקנה ראשונה עבורך:
בחר בעיסוק שהיית נהנה לעסוק בו, גם אם לא היו משלמים לך עליו.

אז איך מרוויחים כסף טוב באינטרנט?
יש את כל הדרכים של הכסף הקטן, שאני אפילו לא מסתכל לכיוונן. דרכים כמו פרסום ב AdSense, תגמוליים בעזרת פרסום שירותים של גוף שלישי ב AdWords, תשלום עבור קריאת מיילים ופרסומות, תשלום עבור סקרים, תשלום על הבאת חברים, תשלום על משלוח קורות חיים וכו'. כל זה קיים, וכל זה דורש עבודה רבה שמתגמלת אותך בכמה גרושים בודדים שמספיקים לבילוי אחד במסעדה, פעם בחודש. וגם זה, אם תהיה ממש טוב. אם אתה בן 12-15, זה יכול להיות פתרון ממש טוב לדמי כיס.

אותי תמיד עניינו הדרכים, שתוך זמן קצר יחסית (שנה+), יכולות לאפשר לך להרוויח לפחות מיליון ש"ח בשנה (וזו רק ההתחלה). נשמע בוודאי לא הגיוני לרוב הקוראים, אך זו האמת.
כדי להגיע לזה, כל מה שעליך לעשות (המילים האלה תמיד נשמעות מאוד מבטיח, אני יודע), הוא להקים עסק שברובו יעבוד דרך האינטרנט.

לשם כך עליך להחליט שלושה דברים מרכזיים והרבה דברים משניים.

ההחלטות המרכזיות הן:
א. באיזה תחום יהיה העסק שלך. (אל תשכח את המסקנה שרשמתי שתי פסקאות למעלה).
ב. מי יהיה קהל היעד בתחום שלך ומה מאפיין אותו?
ב. מה המוצרים והשרותים שאתה תספק לקהל היעד? איזה בעיות המוצרים שלך באים לפתור או אילו מטרות המוצרים שלך עוזרים להשיג?

הנה רשימה קטנה של הדברים המשניים שעליך להחליט ולהתחיל לעבוד עליהם, לאחר שסיימת עם שלושת הראשונים:
א. כיצד אתה תגייס לקוחות פוטנציאליים?
ב. כיצד אתה תבנה אמון בך, אצל לקוחות פוטנציאליים?
ג. כיצד תראה את הייחודיות שלך ושל המוצרים שלך על פני המתחרים?
ד. כיצד ייראה המנגנון השיווקי, שבסופו של דבר יביא לקנייה גורפת של המוצרים היקרים ביותר שלך?
ה. באילו אסטרטגיות תשתמש, כדי להמשיך לקבל כסף מאנשים שכבר הפכו ללקוחות שלך ומה תציעה להם, כדי שירצו לשלם לך בצורה קבועה, לאורך זמן.
ו. כמה עובדים תצטרך מאחורי הקלעים, ברגע שלא תוכל לעשות את הכל בעצמך וכיצד תחלק את העבודה?
ז. ועוד…

כל אחד מהדברים האלה, כולל גם הרבה מאוד תתי נושאים, שצריך לבחור, להחליט, לבנות ולהביא אותם לקיום ממשי.
אולי זה נראה מפחיד בהתחלה, אבל אם זה מעניין אותך, אז דע שזה בכלל לא קשה ליישום. דורש זמן ועבודה – כן, קשה מדי – לא.
במיוחד אם יש לך מוח אנליטי, זה יכול להיות קלי קלות, כיף ומאתגר, כמו שזה תמיד היה בשבילי.
כל מה שאתה צריך בשביל הדברים האלה בשלב זה, הוא הראש לך, המחשב שלך וטיפה הבנה טכנית ושליטה באינטרנט.

בפוסטים הבאים, אני אתחיל להרחיב על הצעדים האלה וכיצד עושים כל אחד מהם בצורה נכונה. (כבר הבטחתי קודם להרחיב על חלק מהנושאים, אבל הייתי חייב את הפוסט הזה, כדי להשלים את התמונה הבסיסית, לפני שאני קופץ לדברים המתקדמים).

אם אתה לא רוצה לפספס את הפוסטים הבאים, שינחו אותך כיצד להתחיל לבנות עסק באינטרנט, הירשם לקבלת עדכונים, בפינה הימנית למעלה.

תגובות

תגובות

16 comments

 1. זה קצת מצחיק לקרוא את הפסקה הראשונה. כל השיווק של העסק שלך (המרכז לאומנות הפיתוי) מתבסס על כך שהסדנאות שלכם אמורות להביא אדם למצב שבו "רוצה להשיג בקלות כל בחורה שתרצה?", "רוצה שמישהי ספציפית תתאהב בך?" ו"לא משנה איך אתה נראה, לא משנה כמה כסף יש לך, אתה יכול להצליח עם כל אחת שתרצה" יתממש. שלא לדבר על התיימרות "לעשות הרבה סקס בזמן שאתה מחפש את האחת שלך".

  האם אתה בקלות משיג כל בחורה? האם עשית כל כך הרבה סקס בדרך למציאת האחת שלך? אם הייתי גיבן עם יד אחת קצרה ואחרת ארוכה, מגמגם עם פיגור מוחין קל היית מסוגל להפוך אותי לאליל הבנות? האם אני צריך "לברוח ממך כמו מאש", כמו שכתבת בפוסט הנוכחי, על אנשים שמפזרים הבטחות לעשות דברים בקלות?

  האנשים שמבטיחים לעשות כסף קל משחקים על אותה חולשה כמוך ומנפחים תוצאות בדיוק באותה מידה כמו שאתם עושים שיווקית, רק בכדי למלא כיתות לסדנאות שלכם. לא?

  המשך לכתוב, אני נהנה לקרוא אותך
  יוסי

 2. התשובה לכל השאלות שלך לגבי, היא "כן".
  אתה לא צריך לברוח כמו מאש מאנשים שמפזרים הבטחות. זה לא מה שרשמתי. אתה צריך לברוח כמו מאש, מאנשים שמבטיחים לך משהו, שלא השיגו בעצמם.

  אני מבין את הספקות שלך, לגבי אחד הפרוייקטים שלי, מכיוון שלעולם לא היית בו ואינך יודע מה מתרחש שם באמת. לכן הספקות הכבדים שלך לגיטימיים לחלוטין.

 3. מהם אחוזי ההצלחה של אנשים שמגיעים אליך לקורס?

  יוסי

 4. יגאל שטארק

  99%. כל מי שעושה הכל על פי ההוראות, מצליח להגיע למטרות שהציב לעצמו.

 5. זאת אומרת שאתם מתחייבים כי 99% ממי שמבצע את ההוראות שלכם, אחד לאחד, יכול להצליח לעשות הרבה סקס תוך זמן קצר גם אם הוא "גיבן עם יד אחת קצרה ואחרת ארוכה, מגמגם עם פיגור מוחין קל" כמו שמשתמע ממה שכתבנו עד עכשיו?

 6. יגאל שטארק

  בוודאי. אפילו מבטיחים החזר כספי, במידה ויסתבר כי השיטה שלנו לא תעבוד. זאת הגישה הנכונה ביותר לעבודה. לאדם אין שום סיכון, כאשר הוא משלם עבור תוצאה.
  כבר כתבתי על זה רבות, בפוסטים קודמים. מציע לך לדפדף פה בבלוג.

 7. יגאל,
  אבל איפה נמצא גיבן כזה?

 8. אהלן שטארק,

  רוב הפוסט מצויין, רק כמה דברים:
  1. אפשר לעשות מיליון ש"ח בשנה מאדסנס, כמו כל דבר צריך לדעת איך…
  2. יכול להיות שלא הבנתי, אבל זה נראה כאילו קטלת שיווק שותפים, אתה באמת לא מאמין שאפשר להרוויח מיליון ש"ח בשנה בשיווק שותפים? כדאי שתתחיל לקרוא בבלוג שלי 🙂
  2. חשוב להדגיש לקוראים, שכשאתה מדבר על "מוצר", ישר נוצרת קונוטאציה של משהו פיזי ובתשלום. זה יכול להיות גם אתר אינטרנט חינמי לגמרי – ר.ע. פייסבוק.

  זהו חוץ מזה אחלה פוסט,
  והייתי ממליץ לך פעם הבאה כשאתה עושה RSS Bait, לתת לינק ולא לכוון אנשים למקומות מסויימים. אתה בטח יודע NLP, אז אתה יודע שזה לא עובד כך.

  לילה טוב 🙂

 9. יגאל שטארק

  1. מסכים, בהחלט אפשר. שאלה של השקעה.
  2. אפשר להרוויח טוב, כל עוד אתה מתחזק את זה. אבל זה לא עסק, זאת עבודה.

  אם קראת את קיוסאקי, אני אשתמש במטאפורה של 4 הרביעים שלו. להרוויח כסף בעזרת תוכניות שותפים, זה להיות ברביע העובד. כל עוד אתה עובד, יש כסף. ברגע שאתה מפסיק עם האופטימיזציה ועם התחזוקה, תוך זמן קצר כל מה שבנית לא יהיה שווה הרבה.

  אני מכוון יותר ללהיות ברביע של יזם, בעל עסק. כאשר בשלב מסויים, לאחר שבנית מערכת שעובדת, אתה יכול לעזוב את העסק והוא ימשיך לתפקד בלעדיך במשך מספר שנים.

  לגבי RSS Bait, לא הבנתי. אשמח אם תסביר לי למה הכוונה בעניין הלינקים.

 10. יגאל שטארק

  נחכה שהוא ימצא אותנו.

 11. במובן מסויים אתה צודק, לעשות כסף באינטרנט זה לא סיפור קל ואני בתור מנהל אתר שמלמד איך לעשות כסף באינטרנט, חושב שאני לא מציג את הנושא כקל ופשוט.

  כדי לעשות כסף באינטרנט צריך להשקיע המון מאמצים וזה בדיוק המטרה שלי. המטרה שלי הייתה לבדוק איך לעשות כסף באינטרנט (אם זה קל או גדול) ולבדוק בבכמה זמן.

  התוצאות כרגע הם 3 אתרים שלדעתי הגולשים שלי ירוויחו הכי הרבה כסף. האמת, אני לא ממליץ על שום אתר באמת לפני שאני בודק אותו או מקבל את הכסף ואפילו מציג את הצ'קים.

  אגב, אני רואה שפעם קראתי את הבלוג שלי (יש לך את הלוגו של gotfriends).

 12. יגאל שטארק

  כן, אני מציץ מדי פעם בבלוג שלך. אני מניח שלקחתי את זה משם לבדיקה.
  בכל מקרה, אני עוסק בכסף באינטרנט מכיוון קצת שונה ממה שאתה עוסק בו. אני נמצא בצד האנשים שאתה מקדם אותם, בעזרת האפילייטס.

 13. אני מחפש\ת עבודה כבר הרבה זמן ופתאום אני רואה את זה באינטרנט.חשבתי,הינה,אני יכול\ה להרוויח פה כסף ופתאום אני רואה שזה סתם עוד דבר משעמם.
  אז תודה רבה לך שלא עזרת לי בכלום.

 14. ליוסי
  אני קראתי את הספר של יגאל ולפני שהזמנתי אותו הדעה שלי הייתה בדיוק כמו שלך וחשבתי שזה שטויות מחיר הספר 129 ש"ח אם אני לא טועה וזה מחיר שטותי ולכן הזמנתי את הספר
  לאחר שקראתי אותו למדתי על עצמי המון דברים זה כבר מעבר לבנות הספר מלמד אותך על עצמך נותן לך ביטחון עצמי אתה לומד איך להשיג דברים שאתה רוצה בחיים
  לפני הספר היה לי מינוס ביטחון עצמי היה לי פחד לגשת לבחורה לעשות מה שאני רוצה להגיע למטרות שנראות לי גדולות אותו רגע הייתי פשוט "לובש מסיכה" מנסה לרצות את הסביבה בשביל לקבל תגובות טובות במקום להיות מי שאני ולחלק את המטרות שלי לחלקים ונושאים קטנים ולהשיג הכל בקלות
  תחזיר אותי אחורה לפני שקראתי את הספר ללא הידע שיש לי היום אני יהיה מוכן לשלם גם 1000 ש"ח בשביל הספר הזה
  הספר הזה שינה לי את החיים וכל מילה שבו נכונה
  פשוט נהייתי בן אדם שונה
  יגאל? אני מודה לך על הכל =]

 15. מלכה חוזק שיר

  ליוסי שלום שמי מלכה חוזק שיר, אני עוסקת בתחום ההוליסטי הופעתי בכלי התקשורת. אני מאו מאמינה שניתן לעשות כסף דרך האינטרנט, אני רק לא כל כך טובה בטכנולוגיה. אני יודעת שאני צריכה הדרכה אישית. כשמסבירים לי מרחוק אני הולכת לאיבוד. ויש לי מה להראות כי העשיה שלי היא וויזואלית. אשמח לקבל ממך תשובה. ואני מבקשת את שם הספר שדיבר עליו החסוי מתאריך 7 לפברואר 2010 תודה רבה מלכה חוזק שיר

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

קראו את הפוסט הקודם:
פיתוח אישי ושיפור עצמי – חלקיקי מידע אקדמי במסווה של "הארה לעמחה"

במשך הרבה שנים, מאוד הערכתי "תורות" שעסקו בפיתוח אישי, מה שנקרא "רוחניות" עם כל הפלגים, הגורואים והשיטות השונות. התעסקתי במשך...

סגור

Powered by moviekillers.com